Festyn rodzinny 2008 Drukuj
Wpisany przez Administrator   
piątek, 01 sierpnia 2008 02:00FESTYN RODZINNY
Smile PIOTROWICE 2008 Smile

Image W Rajdzie Rowerowym wzięło udział 190 osób. Najmłodsi uczestnicy mieli po kilka lat. Trasa miała długość 17 km., przechodziła drogami: Gminy Przeciszów, Zatora, Wieprza. Na zakończenie rajdu odbyło się ognisko. Uczestnicy raczyli się kiełbaskami i napojami. Atrakcją rajdu była wizyta na lotnisku w Piotrowicach. Odbył się też pokaz lotniczy.

Wieczorem mieszkańcy Piotrowic i okolicznych miejscowości spotkali się na zabawie tanecznej. Do tańca przygrywał zespół góralski „Klimczok”. W zabawie wzięło udział 550 osób, które bawiły się do białego rana.

Image O godz. 13.00 w niedzielę rozpoczął się festyn, połączony z loterią fantową. Występowały na nim dzieci z Przedszkola oraz Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Piotrowicach, a także zespół cheerleaderek działający przy szkole, a składający się z obecnych uczennic szkoły i absolwentek. W trakcie festynu odbył się też pokaz samochodów Mitsubishi oraz motocykli. Dużym zainteresowaniem cieszył się tez pokaz walk rycerskich bractwa z Lipowca oraz tańce w wykonaniu Indian z grupy „Catawba”.

 

         Sponsorzy:Image

- PZU S.A. Oświęcim,

- Instalbis, Bogusław Ganobis,

- RSP Przeciszów,

- Chemoserwis Dwory ,Oświęcim,

- Piekarnia Ewa Kozak, Piotrowice,

- Sklep spożywczy, Anna Hałatek, Piotrowice,

- Nestor, sp.z o.o., Oświęcim,

- Radko, Przeciszów,Image

- Małgorzata Olszewska-Cieślik, Piotrowice,

- Daniel Trzaska- usługi transportowe, Piotrowice,

- Mirosław Frączek- sklep spożywczy, Piotrowice,

- Bank Spółdzielczy Oświęcim,

- Witold Skrzypek,

- Zygmunt Jelonek,

- Justyna Makuch- sklep przemysławy, Piotrowice,

- Grażyna Makuch-sklep spożywczy, Piotrowice,

- FPH „Justyna” Justyna Skowrońska, Piotrowice, Image

- Zakład Tokarsko-Ślusarski, Anna Brandys, Piotrowice,

- Wizan- Sieć Sklepów,

- „2 łożyska”-W. Michalec,

- „Complex” S.A Łódź,

- Renata-Krzysztof Gagracz „Kwiaciarnia”, Przeciszów,

- Anna Mamoń-„Kwiaciarnia”, Osiek,

- „GSG”-Gaz ziemny, Oświęcim,

- „OVB”-Doradztwo Finansowe,

- „Studio X 2”- ulotki i zaproszenia, Trzebinia,

- „KOM”s.c, Jan Górecki, Piotrowice,

 

Komitet organizacyjny:Image

- Renata Jurczyk,

- Elżbieta Głąb,

- Stanisława Kolasa,

- Marek Trzaska,

- Mieczysław Żabiński,

- Małgorzata Michalec,

- Justyna Skowrońska,

- Antoni Szymański,Image

- Andrzej Szymański,

Osoby zaangażowane w pracę na rzecz organizacji festynu:

Marta Antecka, Tomasz Milowski, Bogumiła Gagracz, Ireneusz Hałatek, Renata Nowak, Jarosław Nowak, Wojciech Michalec, Janusz Dedko, Władysław Fluder, Maria Tysa, Marta Stokłosa, Krystyna Ochmańska, Aneta Kukuła, Małgorzata Zawierucha, Ewa Frączek, Lucyna Borowska, Wacław Borowski, Dorota Pieczonka, Sebastian Makuch, Stanisławek Sylwia, Antecka Marta, Sławomir Stokłosa, Anna Hałatek, Małgorzata Górecka,  Anna Knutel, Janusz Rakoczy, Wioletta Rakoczy, Dariusz Figura, Dorota Głąb, Anna Mamoń, Robert Frączek.

Oto kilka filmów z imprezy:

Dzień 1: Rajd rodzinny

1.

Czas: 4:29

2.

Czas: 1:48

3.

Czas: 3:29

4.

Czas: 3:03

5.

Czas: 2:48

 

Dzień 2: Festyn rodzinny

6. Występy przedszkolaków

Czas: 0:43

7.

Czas: 2:20

8.

Czas: 1:46

9.

Czas: 0:50

10. Występ cheerleaderek

Czas: 2:51

 

11.

Czas: 1:23 

12. Pokaz walk

Czas: 0:53

 

13. Grupa "Catawba"

Czas: 2:34

 

Zapraszamy do galerii.