2 Rajd Rodzinny w Przeciszowie Drukuj
Wpisany przez Administrator   
sobota, 31 maja 2008 02:00

II RODZINNY RAJD ROWEROWY W PRZECISZOWIE

Dziś na terenie ZSP-G w Przeciszowie odbył się II Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany przez Radę Rodziców. W imprezie udział brali też uczniowie naszej szkoły.

Pełny opis imprezy znajduje sie na stronie szkoły w Przeciszowie.

Po rajdzie na uczestników czekały inne atrakcje, m.in. pokaz ratownictwa i wyposażenia radiowozu policyjnego. Można było też spróbować pokonać rowerowy tor przeszkód, gdzie zeszłoroczni mistrzowie kraju w BRD prezentowali swoje umiejętności. Zachęcam do obejrzenia poniższych filmów, oddających świetną atmosferę tego wydarzenia. Smile

===

Półmetek koło Domu Ludowego w Lesie.

Czas: 1:00 

===

Przejażdżki na motorach przy szkole.

Czas: 2:47

===

Rowerowy tor przeszkód. Uczniowie mi nie odpuścili i musiałem się przejechać. Muszę powiedzieć, że bardzo trudny to tor, chociaż i tak nie było wszystkich przeszkód. Proszę się nie śmiać, nie ćwiczyłem wcześniej. Tongue out

Czas: 3:08

===

A tu już przejazd zawodowca, Grześka Kobylańskiego. Jak widać, trening czyni mistrza. Wink

Czas: 1:09

===

Na koniec zabawa całej drużyny na torze. Jak widać do tzw. "łezki" zmieszczą się  trzy rowery górskie. Na filmie tego już nie ma, widać, że trzeci to składak, ale później ci zawodnicy byli wszyscy na rowerach górskich i pokonali "łezkę". Wielkie brawa! Smile

Czas: 2:02

===

I jeszcze fragment przejazdu Piotrka Gancarczyka. Smile

Czas: 1:07

 Jeśli nie możesz obejrzeć filmu, zainstaluj wtyczkę flash, do pobrania STĄD