Festyn rodzinny 2008 - zapowiedź Drukuj
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 05 czerwca 2008 02:00

FESTYN RODZINNY
Smile PIOTROWICE 2008 Smile

W dniu 14-15.06.2008 r. Piotrowicach, odbędzie się Festyn Rodzinny. Organizatorami imprezy są Komitet Rodzicielski Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych i Przedszkola w Piotrowicach.

Festyn będzie trwał dwa dni. W pierwszym dniu (sobota) odbędzie się rajd rowerowy po terenach sołectwa Piotrowice. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników soki oraz czapeczki z logo festynu. Po zakończeniu rajdu odbędzie się spotkanie integracyjne przy ognisku, a wieczorem zabawa taneczna przy muzyce góralskiej kapeli „Klimczok”.

W drugim dniu imprezy na terenie OSP Piotrowice rozpoczną się występy i pokazy różnych zespołów rozrywkowych, kabaretów oraz dzieci z przedszkola i szkoły w Piotrowicach. Wystąpi również zespół cheerleaderek „FREESTYLE” działający przy ZSP-G w Piotrowicach, składający się z uczennic i absolwentek ww. szkoły. Przewidziano wiele nagród i innych atrakcji, w tym loteria fantowa, w której wszyscy wygrywają. Dla najmłodszych wielką atrakcją będą dmuchane zamki, zjeżdżalnie itp. Barwne widowisko zapowiadają występy zespołu „Catawba” z Wałbrzycha promującego kulturę indiańską i muzykę country. Dla miłośników motoryzacji, po raz kolejny, zaprezentują się samochody marki Mitsubishi. Wielką atrakcją będą też pokazy walk Bractwa Rycerskiego w strojach z epoki. W trakcie trwania festynu oferowane będą domowe wypieki, gorące i zimne napoje.

Festyn organizowany jest po raz drugi, a pomysłodawcy mają plany, by stał się imprezą cykliczną. Tym bardziej, że imprezy organizowane przez Komitety Szkoły i Przedszkola cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Przykładem jest Sylwester 2007/2008, na którym bawiło się 200 osób. Bal trwał do białego rana, a goście bawili się znakomicie przy muzyce doskonałego zespołu ze Szkoły Muzycznej w Oświęcimiu. Najśmielsze oczekiwania jego organizatorów przeszedł także ubiegłoroczny festyn. O niezwykłym zainteresowaniu tym wydarzeniem, świadczyła obecność kilku tysięcy uczestników zabaw, konkursów, wystaw itp., którzy stwierdzili, że takiej imprezy nie było dotąd w sołectwie Piotrowice.


14.06.2008 SOBOTA

13.30 ROZPOCZĘCIE FESTYNU

 • RAJD ROWEROWY - START Z BOISKA SZKOLNEGO
 • OGNISKO

19.00-6.00

 • ZABAWA TANECZNA - GÓRALSKA KAPELA "KLIMCZOK" - TEREN OSP

15.06.2008 NIEDZIELA

13.00 ROZPOCZĘCIE FESTYNU

 • MITSUBISHI - BOISKO SZKOLNE


NA TERENIE OSP PIOTROWICE:

 • BAŚNIOWA KAPELA
 • WYSTĘPY DZIECI Z PRZEDSZKOLA I SZKOŁY W PIOTROWICACH
 • LOTERIA FANTOWA
 • BRACTWO RYCERSKIE
 • ZESPÓŁ "CATAWBA"
 • ATRAKCJE DLA DZIECI - NIESPODZIANKI

W trakcie trwania festynu oferujemy:

 • domowe wypieki
 • catering
 • i wiele innych atrakcji

REGULAMIN RAJDU ROWEROWEGO

 1. Uczestnicy rajdu powinni posiadać Kartę Rowerową, sprawny rower oraz kask rowerowy.
 2. Dzieci do lat 10 pod opieką rodziców lub prawnego opiekuna.
 3. Pozostali uczestnicy rajdu, do lat 18, wymagane oświadczenie rodziców lub prawnych opiekunów (do pobrania w sekretariacie szkoły).
 4. Zapisy do 11 czerwca 2008 r. w sekretariacie szkoły. Uczestnik zobowiązany jest do podania adresu i daty urodzenia.
 5. Koszt uczestnictwa (płatne przy zgłoszeniu): - dzieci - 2,-zł, dorośli - 5,-zł

Organizator imprezy:

Komitet Rodzicielski przy Zespole Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Piotrowicach
Komitet Rodzicielski przy Samorządowym Przedszkolu w Piotrowicach

Treść oświadczenia:

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Komitet Rodzicielski przy Zespole Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Piotrowicach dnia 14.06.2008 r. organizuje w Piotrowicach Rodzinny Rajd Rowerowy. Uczestnicy rajdu powinni posiadać kaski (zgodnie z zasadami bezpieczeństwa). Rodzice (opiekunowie) ponoszą pełną odpowiedzialność za brak i ewentualne skutki nieposiadania kasku.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

(podpis rodzica/opiekuna) 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =