"Freestyle" - II Miejsce w Finale Wojewódzkim Drukuj
Wpisany przez Administrator   
sobota, 03 maja 2008 02:00

"Freestyle" - II Miejsce w Finale Wojewódzkim

 Kolejny sukces zespołu „Freestyle” -
II Miejsce w Finale Wojewódzkim konkursu
„Talenty Małopolski 2008”

Image 27.04.2008 zespół wziął udział w finale wojewódzkim „Talentów Małopolski 2008” w Nowym Targu. Po raz pierwszy od momentu powstania zespołu dziewczęta zakwalifikowały się do konkursu o tak wysokiej randze. Konkurencja była bardzo duża. W Nowym Targu wystąpiło 71 zespołów tańczących w różnych stylach. Konkursowi przyglądało się jury w składzie:

  • Barbara de Lebenstein-Brońka,
  • Grzegorz Gargula,
  • Bogdan Micek,
  • Roman Michalik,
  • Ryszard Strojec,
  • Marcin Wendel.

Jury w swoim protokole stwierdziło, iż poziom finalistów był wyrównany i bardzo wysoki pod względem warsztatowym, jak i interpretatorsko-kreatywnym.

Pomimo wielu obaw i ogromnej tremy dziewczęta wystąpiły „dając z siebie wszystko”, co zaowocowało sukcesem w postaci II miejsca w województwie.

„Ten sukces dodał nam pewności siebie, której nam zawsze brakowało. Jest on efektem bardzo ciężkiej pracy, którą włożyłyśmy trenując nad układem. Szczególne podziękowania należą się naszej wspaniałej trenerce: Magdalenie Jaskółce, która wyciska z nas „siódme poty” i nie odpuszcza w trudnych chwilach. Dziękujemy również Panu dyrektorowi Bogdanowi Cuberowi za umożliwienie treningów na sali gimnastycznej i wsparcie finansowe oraz Komitetowi Rodzicielskiemu - również za wsparcie finansowe.  Cieszymy się bardzo z tego co już osiągnęłyśmy i obiecujemy, że na tym nie poprzestaniemy - będziemy nadal ciężko pracować na kolejny sukces” - mówią jednym głosem dziewczęta.

Zespół jest w trakcie dokonywania naboru nowych kandydatek na cheerleaderki. We wtorek 30.04.2008 miał miejsce pierwszy wspólny trening, na który zostały zaproszone uczennice klasy VI SP oraz I i II Gimnazjum. Mamy nadzieję, że na następny trening przyjdzie jeszcze więcej chętnych do ćwiczeń dziewcząt.

„FREESTYLE” ZAPRASZA!!!

Jeśli nie możesz obejrzeć filmu, zainstaluj wtyczkę flash, do pobrania STĄD

Zdjęcia już w galerii