Sala gimnastyczna Drukuj
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 02 grudnia 2007 02:00

Sala gimnastyczna w Piotrowicach tętni życiem

Image Sala gimnastyczna Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Piotrowicach przez cały tydzień tętni życiem. W czasie pracy szkoły na sali odbywają się zajęcia z wychowania fizycznego, zajęcia SKS, zajęcia klasy sportowej. Odbywają się tutaj także zawody sportowe szkół Gminy Przeciszów w grach zespołowych.

W godzinach wieczornych w sali korzysta młodzież szkół ponadgimnazjalnych oraz mieszkańcy gminy Przeciszów. Na sali trenują zawodnicy LKS Piotrowice oraz żacy i seniorzy LKS „Przeciszowia” z Przeciszowa. Obecnie trwa remont pomieszczeń klubowych w Przeciszowie i dlatego zawodnicy tego klubu korzystają z sali w Piotrowicach.

Młodzież szkół ponadgimnazjalnych oraz mieszkańcy Piotrowic tworzą grupy i grają głównie w piłkę halową i siatkową. Z sali korzystają również grupy młodzieży z Przeciszowa, między innymi w niektóre soboty. Na sali ćwiczą też nauczyciele szkoły. W soboty z sali korzystają dziewczęta z Piotrowic z zespołu Cheerleaderek. Regularnie ćwiczą układy do przyszłych występów.

Zajęcia na sali od poniedziałku do piątku odbywają się w godzinach od 800 do 2200, a w soboty od 1200 do 1400.