LKS PIOTROWICE Drukuj
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 04 grudnia 2007 02:00

LKS  PIOTROWICE

Zawodnicy LKS Piotrowice zakończyli rozgrywki rundy jesiennej sezonu 2007/2008. Seniorzy występujący w klasie „A” zajęli na półmetku sezonu 9 miejsce gromadząc 17 punktów, identyczną ilość punktów posiadają drużyny zajmujące miejsca 7 i 8. Wiosną drużyna będzie walczyć o wyższą lokatę w tabeli. Seniorów trenuje Łukasz Płonka. Żacy występujący w Lidze Oświęcimskiej zajęli na półmetku rozgrywek 5 miejsce. Cieszy bardzo dobra postawa najmłodszej drużyny w klubie. Żaków trenuje Adam Kozak.

Zarząd Klubu złożył obecnie dwa wnioski w celu pozyskania dodatkowych środków finansowych na swoją działalność. Złożono wniosek do Ministerstwa Sportu i Turystyki na pozyskanie środków w kwocie 24 800 zł. na zakup sprzętu sportowego w ramach projektu „Karol”. Drugi wniosek został złożony do Fundacji Wspomagania Wsi na kwotę 19 984 zł., a dotyczy konkursu „Nasza Świetlica, Nasz Klub”. Jeżeli klub pozyska w/w środki to wówczas w pomieszczeniach szkoły zostanie utworzona świetlica dla mieszkańców Piotrowic. Wnioski przygotował Bogdan Cuber dyrektor szkoły, członek zarządu LKS Piotrowice.

Zarząd LKS Piotrowice zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Przeciszów o dokonywanie odpisu 1% podatku dochodowego na rzecz klubu, który jest organizacją pożytku publicznego. Uległy zmianie przepisy, obecnie wystarczy wyliczyć kwotę 1% odpisu podatku i podać nazwę organizacji pożytku publicznego. Urząd Skarbowy sam przeleje pieniądze na konto organizacji.

Adres:  Ludowy Klub Sportowy  „Piotrowice” w Piotrowicach,  ul. Kościelna 10, 32-641 Przeciszów.
NR KRS: 0000043461

Dane organizacji są widoczne POD TYM LINKIEM

Image Image

Image Image