Warsztaty PP Drukuj
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 17 marca 2019 00:00

Warsztaty z pierwszej pomocy

14 marca do Szkoły Podstawowej w Piotrowicach zawitała grupa uczniów z Liceum im. ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu, działająca pod patronatem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Kęty-Podlesie. W ramach realizowanego przez nich projektu społecznego "Jedno serce, jego bicie, najważniejsze ludzkie życie" biorącego udział w ogólnopolskiej olimpiadzie Zwolnieni z Teorii, przeprowadzili oni warsztaty dla klas 5-7 z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją dotychczasową wiedzę i nauczyć się wielu potrzebnych umiejętności, a dla najbardziej aktywnych czekały świetne nagrody. Wszyscy uczniowie będą mogli utrwalać swoją wiedzę dzięki przekazanej szkole grze "pierwsza pomoc". Przedsięwzięcie wsparły: Bank Spółdzielczy w Zatorze, Arco System Sp. z o. o., Supermarket Hana, Sklep Agena oraz Firma Handlowo-usługowa "Boluś"