Cyfrowobezpieczni ankiety Drukuj
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 30 września 2018 00:00

Cyfrowobezpieczni - ankiety

Szanowni Państwo

W ramach projektu Cyfrowobezpieczni, bardzo prosimy o wypełnienie ankiet do, których linki dołączone są na szkolnej stronie internetowej pod linkiem Cyfrowobezpieczni. Im więcej osób weźmie udział w badaniu, tym lepiej.

Badanie realizowane jest WYŁĄCZNIE drogą internetową.

Zwracamy uwagę, że ankieta jest w kilku wersjach - inny link do ankiety dla rodziców w zależności od tego na jakim etapie nauki znajduje się ich dziecko.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA klasy 1-3

Rodzice:

https://rodzice1-3.webankieta.pl/

 

SZKOŁA PODSTAWOWA klasy 4-6

Rodzice:

https://www.webankieta.pl/ankieta/240899/badania-kompetencji-wiedzy-i-postaw-zwiazanych-z-profilaktyka-e-zagrozen-rodzice-4-6-sp.html

 

KLASA 3 GIMNAZJALNA oraz 7  I 8 KLASA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Rodzice:

https://www.webankieta.pl/ankieta/240736/badania-kompetencji-wiedzy-i-postaw-zwiazanych-z-profilaktyka-e-zagrozen-rodzice-gimnazjum.html

 

Badanie jest w pełni anonimowe i ma charakter ogólnopolski. Wypełniający ankietę nie są identyfikowani ani na poziomie konkretnej osoby ani nawet na poziomie szkoły - będziemy w ankiecie prosić wyłącznie o określenie województwa. Celem badania jest określenie poziomu wiedzy i świadomości związanych z zagrożeniami dla uczniów w świecie cyfrowym na skalę całego kraju.

Dlatego też bardzo nam zależy na całkowitej szczerości i autentyczności odpowiedzi.

Bardzo prosimy o potwierdzenie otrzymania przez szkołę niniejszej wiadomości.

Bardzo prosimy również aby osoby, które powinny wziąć udział w badaniu, wypełniły ankiety DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA bieżącego roku.

Z góry dziękujemy za Państwa wkład i zaangażowanie.

W imieniu zespołu badawczego projektu Cyfrowobezpieczni.pl

Kamil Błaszczyński