SP w Piotrowicach Strona Główna SP w Piotrowicach
Forum Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Platforma WSiPnet
Autor Wiadomość
Greif 

Wysłany: 2011-10-18, 14:11   Platforma WSiPnet

Witam,

nowe PIN'y dla klas 2

2a - 05501298
2b - 72169894

W pracowni brakło tylko jednego elementu, przycisk "ZATWIERDŹ" był poza ekranem, bo jest tam źle ustawiona rozdzielczość, dlatego strona 'wylazła' za ekran. Podałem Wam PIN'y nieistniejących klas niestety, mój błąd.

Teraz już wszystko powinno grać, hasło jest to samo, co na lekcji podałem.

Kris 
Nawiedzony
http://lksolmex.pl

Wysłany: 2011-11-03, 22:37   

To co to za dziadowska strona że wylazła za ekran ? Źle napisana! :-P

Greif 

Wysłany: 2011-11-04, 00:11   

Ha ha... :-P

No flashowe tak mają niestety.

Tak w ogóle, to proszę się w końcu zarejestrować, bo kody przyszły dziś (znaczy w piątek 3.11.2011).
Zarejestrować się można bez kodu podręcznika, po prostu po aktywacji konta i zalogowaniu się, dopisujecie się do danej klasy a ja wtedy mogę wysłać kod przez wewnętrzną pocztę.

Greif 

Wysłany: 2011-11-04, 00:55   

Aha, jeszcze jedno:
=======================
Listę zeszytów ćwiczeń, z którymi możesz pracować, znajdziesz w menu Ustawienia, w sekcji Moje zeszyty ćwiczeń. Tu umieszczono zeszyty ćwiczeń, które wcześniej zostały aktywowane i dodane.

Aby dodać zeszyt ćwiczeń, wejdź do menu Ustawienia i kliknij przycisk Dodaj zeszyt, znajdujący się w dolnej części sekcji Moje zeszyty ćwiczeń. Pojawi się strona Dodawanie zeszytu ćwiczeń, na której w polu Kod zeszytu ćwiczeń wpisujesz kod aktywacyjny z papierowego zeszytu ćwiczeń. Kod znajdziesz na wkładce, wszytej w środku lub na końcu zeszytu. Jest on umieszczony w zakrytej części wkładki. Aby odczytać kod aktywacyjny, oderwij fragment wkładki wzdłuż przerywanej linii.

Kod aktywacyjny jest unikatowy dla każdego zeszytu, czyli każdy zeszyt ma swój niepowtarzalny kod, który wprowadzasz tylko raz. Pamiętaj, aby ten kod zachować. Jest on potrzebny nie tylko do pierwszej aktywacji zeszytu ćwiczeń, lecz także do ewentualnej reklamacji. Zachowaj całą wkładkę, ponieważ znajduje się na niej numer seryjny. Podanie go może być konieczne w przypadku reklamacji.

Kod aktywacyjny daje ci dostęp do zeszytu elektronicznego wyłącznie w tym roku szkolnym, w którym dokonasz jego aktywacji na wsipnet.pl. Otrzymujesz taki dostęp przed początkiem roku szkolnego i możesz go zachować przez miesiąc po zakończeniu roku szkolnego. A zatem niezależnie od tego, czy uaktywnisz zeszyt elektroniczny w sierpniu 2011, we wrześniu 2011, czy w marcu 2012, będziesz mieć do niego dostęp do końca lipca 2012. Jeśli uaktywnisz zeszyt w sierpniu 2012, Twój dostęp wygaśnie dopiero w lipcu 2013.

Odpowiedz do tematu