SP w Piotrowicach Strona Główna SP w Piotrowicach
Forum Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Mein Kampf
Autor Wiadomość
Uczennica:] 
Haker

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2007-10-25, 15:20   

Dobrze jeżeli PAN(moze jeszcze ktos) tak twierdzii jesli kogos urazilam to PRZEPRASZAM :!:

Greif 

Wysłany: 2007-10-25, 15:26   

Pisałem w swoim imieniu tylko, zwykle nie robię afery jak się trochę kłócicie na forum, ale tym razem sami widzicie, że jest tragicznie (przez jednego bezmyślnego), więc czasem się zastanówcie zanim coś napiszecie.

Uczennica:] 
Haker

Wysłany: 2007-10-25, 15:30   

Ok. Ok DO mnie juz dotarło (niewiem jak do reszty, przypuszczam ze również). ;-)

Greif 

Wysłany: 2007-10-25, 15:32   

Pewnie tak, wiem że na pewno do wszystkich nie dotarło, ale te jednostki obserwuję ;-)

chicqita 
Coś już napisał
cheerleaders

Wysłany: 2007-10-25, 16:26   

A które to są te jednoski :-P 8-)

Romek 
Nałogowiec

Wysłany: 2007-10-25, 18:05   

Ja :D

Endrju 
Nałogowiec

Wysłany: 2007-10-25, 19:07   

"Dzień dobry, cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem?" Chciałem dorzucić swoje 3 grosze do tej tak zwanej rozmowy, a także obronić swoje dobre Imię.

Romek napisał/a:
Wiesz co to konserwatyzm chrześcijański i propaganda?

Niestety muszę Cię Romku zmartwić, ale WIEM co to takiego, ale nie rozumiem do czego zmierzasz. :roll:
Calineczka napisał/a:
Endrju, kochany, cytaty zostały żywcem wyrwane z mojej książki do historii. ;-) W książce, której poszukuje Romek, jest właśnie opisany jego tok myślenia. Przeczytaj - pogadamy.

Posłuchaj "dziefcynko", nie chcę być złośliwy, ale Ja nawet nie widziałem tej książki, więc skąd mogę ją cytować? Trochę pomyśl :mrgreen: , to nie boli. BTW Romek szuka książki "Mein Kampf", a gdybyś o tym zapomniała, to nie jest to poradnik psychologiczny. A co do "przeczytaj - pogadamy", to widać jak wyżej wymieniony wolumin wpływa na młode umysły. :-D
Greif napisał/a:

Oczywiście, że każdy tu przedstawia swoje (chyba) zdanie na temat Hitlera, ale przyjrzyj się też co ten Endrju pisze. Nie sądzisz, że on sugeruje, jakoby Hitler był dobrym przywódcą państwa itd.?
Nie gloryfikujmy tu Hitlera, trafił w czuły punkt Niemców, chwilowo zlikwidował to bezrobocie itd, miał "gadanę", potrafił porwać tłumy, to są fakty. Na dłuższą metę wiemy, co się stało, i wiadomo też, że nie wszystko u niego legalne było, nie będę wnikał, Wy dyskutujecie w końcu. Endrju napisał swoje zdanie i tyle, ja się z nim nie do końca zgadzam, no ale przecież nie muszę. Czytam sobie ten wątek i tak obserwuję, co piszecie.

Być może każdy ma trochę racji, ale odnoszę wrażenie, że strasznie ambicjonalnie podchodzicie do swoich wypowiedzi, co chwila ktoś się na kogoś obrusza.

Endrju napisał/a:
Na historii trzeba uważać, a nie spać :mrgreen:

Wyrozumiałości (któryś już raz) życzę. :-) no i patrzcie na buźki, --> ;-) oznacza, że ktoś może żartować, albo Was "wkręcać", czytajcie też między wierszami, a nie bierzcie wszystkiego dosłownie.

Szanowny P. Greifie widzę, że większość moich postów jest interpretowana w zgoła inny sposób, niż powinna, ale niech sobie każdy myśli jak uważa, ja natomiast w sposób rzeczowy i "w miarę" bez uszczypliwości przedstawiam fakty, które inni przerabiają na swój użytek. Nie piszę, jakoby Hitler był święty, ale ludzie (Niemcy) zobaczyli w nim to "coś", za czym poszli, jak "świnie na rzeź".
Calineczka napisał/a:

Sprostowanie: chodziło mi o to, że niech chłopak przeczyta książkę, bo chętnie z nim porozmawiam, gdyż widzę, że interesuje się historią.

I vice versa :mrgreen:
Kolejnych postów, które się pojawiały, nie chciało mi się już komentować, ponieważ dziś była wywiadówka. :cry:

Greif 

Wysłany: 2007-10-25, 19:27   

Endrju napisał/a:
Szanowny P. Greifie widzę, że większość moich postów jest interpretowana w zgoła inny sposób, niż powinna, ale niech sobie każdy myśli jak uważa, ja natomiast w sposób rzeczowy i "w miarę" bez uszczypliwości przedstawiam fakty, które inni przerabiają na swój użytek. Nie piszę, jakoby Hitler był święty, ale ludzie (Niemcy) zobaczyli w nim to "coś", za czym poszli, jak "świnie na rzeź".

Endrju, może byś się odniósł nie do najmniej ważnej rzeczy, która się tu pojawiła, tylko odnośnie problemu, którego jesteś autorem.

Cóż mi tu będziesz jakieś wywody o Hitlerze przedstawiał, to jest głównym problemem tutaj?
Ani słowem się nie odniosłeś do tego, co zauważyłem wcześniej, a mianowicie że Ty pierwszy najechałeś na Calineczkę, więc się tutaj nie wypieraj, nie zjeżdzaj z właściwego problemu i nie pisz o jakiejś interpretacji. Jeszcze będziesz mi jakieś kawałki zdań podkreślał, zamiast zrozumieć problem. Że też zawsze najmniej ważną rzecz zauważacie, a tych ważnych jakoś nie widzicie.

Po co były te hasła do Calineczki, które przytoczyłem w poprzednich postach, co? Wszystko jest na piśmie, więc nic nie przekręcisz. Zamiast normalnie napisać, to mi się będzie stawiał jeszcze...

Romek 
Nałogowiec

Wysłany: 2007-10-25, 19:49   

za-blo-ko-wać jak nie to powiedzcie czy wiecie co to Czarna Msza :D

Greif 

Wysłany: 2007-10-25, 20:00   

Przepraszam bardzo, jak zauważyliście, nie blokuję ani nie daję ostrzeżeń, a raczej próbuję wyjaśniać niektóre sprawy, dla Was czasem egzotyczne. Dlatego Endrju ma możliwość obronić swoje dobre imię, jeśli zdoła, ale nie w taki sposób jak powyżej, bo to żadne argumenty nie były...

Temat o czarnej mszy możesz założyć osobny, skoro Was to interesuje, temat jak temat...

Calineczka 
Użytkownik forum

Wysłany: 2007-10-25, 21:31   

Ręce opadają... ja się przyznałam do winy, wyraziłam skruchę i przeprosiłam. Niestety niektórzy z Was uważają, że są super idealni, a cały świat poza nimi jest zły (w szczególności pyskata Calineczka). Adminowi chyba chodzi o to, byście powiedzieli: "Ok, moja wina, sorry." Tak ciężko? Po co od nowa zaczynacie spór o pietruszkę?! Znowu wyciągasz Endrju, że "Calineczka powiedziała tak i tak o mnie, a Greif tak i tak" Nasuwa sie myśl - po kiego grzyba Ty to robisz?! Wiadomo - bronić się każdy może, ale jeśli nie ma sie racji, to najlepiej wyjść z takiej głupiej sytuacji z honorem. Przestańmy się zachowywać jak rozwydrzone dzieci, bo to już teraz nie przystoi. Trzeba zakończyć ten idiotyczny konflikt, bo to zaczyna sie stawać żałosne.

A i jeszcze jedno: odnoszę wrażenie, że niektórzy myślą, iż z Waszym germanistą założyłam jakiś komitet wzajemnej adoracji. Wbrew pozorom tak nie jest - praktycznie nie utrzymuję żadnych prywatnych kontaktów z p. Tomkiem, nie proszę go o to, by mnie bronił etc. Nie bądźcie tacy zazdrośni! ;-)

Proszę teraz już nie komentować mojej wypowiedzi, jako kolejnego ataku na Was.

chicqita 
Coś już napisał
cheerleaders

Wysłany: 2007-10-25, 22:03   

Cytat:
komitet wzajemnej adoracji.

HeHe dobre :lol: :mrgreen:

Romek 
Nałogowiec

Wysłany: 2007-10-26, 21:35   

Calineczka napisał/a:

A i jeszcze jedno: odnoszę wrażenie, że niektórzy myślą, iż z Waszym germanistą założyłam jakiś komitet wzajemnej adoracji. Wbrew pozorom tak nie jest - praktycznie nie utrzymuję żadnych prywatnych kontaktów z p. Tomkiem, nie proszę go o to, by mnie bronił etc. Nie bądźcie tacy zazdrośni! ;-)

Ja wszystko rozumiem tylko wyjaśnij mi dlaczego ja jestem podejrzewany o pisanie do Ciebie w środku nocy? zostaje po lekcjach? jestem pytany? jestem wywoływany z klasy? Greif na lekcjach jest fest zły? Dziewczyno www.fora.pl załóż sobie forum sojej szkoły i tam ludzi denerwuj.

Przesadziłem? Ja tow iem ale sie fest dzis wkurzyłem. KOCHANA OKNO JA CI PEWQNIE TEZ WYBIŁEM? Dodatkowo mam 2 twarze i moje drugie ja sie Kuba nazywa jest ćpunem i mieszka pod Lublinem. I JA MAM SCHIZA?!

ps.bana prosze

Greif 

Wysłany: 2007-10-27, 00:09   

Romek napisał/a:
Ja wszystko rozumiem tylko wyjaśnij mi dlaczego ja jestem podejrzewany o pisanie do Ciebie w środku nocy? zostaje po lekcjach? jestem pytany? jestem wywoływany z klasy?

Wszystko rozumiesz? Ile razy żeśmy rozmawiali? I tak nic nie zrozumiałeś. Zostałeś po lekcji już któryś raz, ze względu na niewyparzony język i notoryczne kłamanie mi o poprawie. Jeszcze się dziwisz, za co jesteś podejrzewany, po tym chamskim filmie? Zachowałem go sobie, bez obaw... gdybyś chciał się wypierać. Nie podejrzewałem po prostu, że ktoś może być taki mściwy jak ty.

Romek napisał/a:
Greif na lekcjach jest fest zły? Dziewczyno www.fora.pl załóż sobie forum sojej szkoły i tam ludzi denerwuj.

Greif??? A kto to? Od kiedy jesteśmy na 'ty'? Mnie denerwujesz w forum od paru miesięcy a poprawy nie widzę.

Już za same odzywki do mnie na forum tym i poprzednim, powinieneś mieć obniżone zachowanie. Przypominam, że zachowanie uczniów oceniane jest i w szkole i poza szkołą, więc wypraszam sobie takie hasła i dłużej nie będę tego tolerował.

Romek napisał/a:
Przesadziłem? Ja tow iem ale sie fest dzis wkurzyłem. KOCHANA OKNO JA CI PEWQNIE TEZ WYBIŁEM? Dodatkowo mam 2 twarze i moje drugie ja sie Kuba nazywa jest ćpunem i mieszka pod Lublinem. I JA MAM SCHIZA?!

Wkurzać to się możesz, ale na siebie, bo mi mówisz w cztery oczy jedno a tu wypisujesz co innego. Sam nie jestem pewien, czy do końca jest normalne, to co wypisujesz w forum, bo ilość twoich dziwacznych postów tutaj dawno przekroczyła liczbę normalnych wypowiedzi. Więc się zastanów, czy to twoje obnoszenie się z tą anarchią i nonszalancją ci aby na dobre wyjdzie, bo ja tu widzę tylko mnóstwo chamstwa i bezczelności.

Inni jakoś coś tam zrozumieli, na swój sposób przeprosili, Calineczkę też było stać na przeprosiny i jako pierwsza to zrobiła, a ciebie nawet na tyle nie stać, dalej swoje bzdury tu wypisujesz pod jej adresem. Radzę już któryś raz się nad sobą zastanowić, bo wystarczająco cię dobrze poznaliśmy z tej gorszej strony i z pewnością ci twoje zachowanie na zdrowie nie wyjdzie.

Aha, a zły jestem od poniedziałku cały czas, zgadnij dlaczego... i szybko mi nie przejdzie...

chicqita 
Coś już napisał
cheerleaders

Wysłany: 2007-10-27, 09:37   

Cytat:
Aha, a zły jestem od poniedziałku cały czas, zgadnij dlaczego... i szybko mi nie przejdzie...

......Qrcze,a ja mam tylko jeszcze jedno NP :-/ :-? ......ale klapa :roll:

Odpowiedz do tematu