SP w Piotrowicach Strona Główna SP w Piotrowicach
Forum Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Mein Kampf
Autor Wiadomość
chicqita 
Coś już napisał
cheerleaders

Wysłany: 2007-10-23, 22:26   

GRRRRRRR.....................TO było tylko wyrażenie mojego własnego zdania i moge powiedzieć to tak jak calineczka,że to było tylko do niej skierowane........nie chce się kłócić nic nie mam do Calineczki,ale powiedziałam to co myśle,bo wydawało mi się,że ten En....i jakoś tak był po prostu przez Calineczke "gaszony"............................SoRY Calineczka jesli tak bardzo Cię uraziłam,ale moją wadą czasami zaletą jest szczerość,aż do bólu...i to wszystko co mam do powiedzenia.....

Calineczka napisał/a:

Moja wcześniejsza wypowiedź nie była skierowana do Ciebie chicqita, więc nie rozumiem Twojego wielkiego zbulwersowania. Wiesz, że najpierw najlepiej jest się zająć sobą, by nie popełniać gaf, a dopiero następnie upominać innych? Coś pisałaś, że dokończysz notkę o czasie Present Continuous...? ;-)

A to to mogłas sobie darować,bo każdy ma prawo komentować innych wypowiedzi...i w tym moge się doszukac podekstu i jest.....i nie zaprzeczysz.......!!!!!!!!!!!

Romek 
Nałogowiec

Wysłany: 2007-10-23, 22:29   

Bedzie spokój ?

chicqita 
Coś już napisał
cheerleaders

Wysłany: 2007-10-23, 22:33   

Spoooko

Greif 

Wysłany: 2007-10-23, 22:54   

No więc, chicqita, dalej Ci się wydaje, że ten biedny Endrju był gaszony?
Masz prawo komentować innych wypowiedzi, może skomentujesz wypowiedzi Endrju, będzie po równo wtedy, taki bez winy totalnie jest? Jak to teraz widzisz?

Calineczka 
Użytkownik forum

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2007-10-23, 23:16   

Dobra, ja się nie gniewam. Dostałam po uszach - trudno. ;-) Może mi się to naprawdę należało. Jak jeszcze ktoś żywi do mnie urazę to zapraszam na GG.

Greif 

Wysłany: 2007-10-23, 23:32   

Ja się nie zgadzam na nagonkę na kogokolwiek, dlatego będę w miarę możliwości interweniował.

Calineczka 
Użytkownik forum

Wysłany: 2007-10-23, 23:44   

Dobrze, ale niech Pan się już nie złości. Ja nawet Was rozumiem - jakaś dziewczyna znikąd zaczęła pisać na forum, naprzykrza się, jeszcze coś jej się napisało na jednego z forumowiczów... no i gleba.

Wszystkiego co piszecie nie biorę tak bardzo do siebie, nie podchodzę do tego aż nadto emocjonalnie i fajnie by było, gdyby to też działało w drugą stronę.

Greif 

Wysłany: 2007-10-23, 23:56   

Dla mnie możesz być nawet z Marsa, patrzę co i jak ktoś pisze i po tym go oceniam.

Niestety dziś mnie o mało szlag nie trafił przy czytaniu tego wątku, bo czasem nie mogę zrozumieć toku myślenia niektórych prawie dorosłych osób. Jeszcze żebym tyle razy nie apelował do rozsądku i życzliwości, to bym może to przełknął, a tu mimo tego taki bajzel... tyle dobrze, że parę osób przeprosiło i być może jakoś się tu wszystko unormuje, ciekawe tylko co Endrju wniesie do dyskusji. ;-)

Romek 
Nałogowiec

Wysłany: 2007-10-24, 07:07   

Jaka jest byle by nie pyskowała, a dodatkowo kilka osób może zrozumie tą szerokopojętą 'anarchie'.

chicqita 
Coś już napisał
cheerleaders

Wysłany: 2007-10-24, 08:46   

Rozumiem...i zaczyna mi się to podobać....;DTakkie obrazki bardziej do mnie przemawiają niż niejeden tekst;D....bo czytałam o tym DUUŻŻOO,ale i tak moja wiedza na ten temat ograniczała się do zera :-) ;-) Ale teraz już lepiej to rozumiem:-) :-D :->

Greif 

Wysłany: 2007-10-24, 14:28   

Romek, Ty już wystarczająco przegiąłeś, jeśli chodzi o Calineczkę, więc zostaw ją wreszcie w spokoju i sam nie pyskuj.

Co do anarchii, to cały czas uznaję twojej posty za żarciki. Obrazek zresztą mówi sam za siebie, pewnie z jakiejś stronki z kawałami pobrany, więc mnie nic do tego, ale będę obserwował, czy się to nie przeradza w coś gorszego...

Romek 
Nałogowiec

Wysłany: 2007-10-24, 14:46   

Coś gorszego...hmm. "Tam gdzie ludzi kupa i Herkules dupa" a ja sam we wsi jestem :( z kim mam rewolucje organizować?

Kasiemka 
Stały bywalec
RoZmArZoNa MaLiNa x]

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2007-10-24, 16:19   

Cytat:
Na razie jedynie Linka jakoś normalnie do sprawy podeszła i mam nadzieję, że Kasiemka też, bo odnoszę wrażenie, że sie dystansuje od opinii osób atakujących Calineczkę. Nie chciałbym też, żeby Calineczka odeszła z tego forum przez czyjąś zawiść.
No chyba, że macie jakieś argumenty, Chiqita i Uczennica, że dolewacie oliwy do ognia.

Ja cały czas jestem neutralna...hehe :-) i na pewno nie chce żeby Calineczka (badz inna osoba) odeszła z naszego forum. Szczerze powiem, że Calineczki nie znam jedynie z opowieści Linki i Romka, ale dzięki niej i jej sensownym postom dużo się nauczyłam. Nie znam jej problemow. Traktuje ją jak każdego użytkownika forum. Przyznaje, że często uszczypliwości wobec niej są bezpodstawne... na początku tego sporu próbowałam bronić chicquity i spółki ( ;-) ), ale tak na prawdę nikt nie miał racji w tym sporze...a do tego Calineczka okazała skruchę i PRZEPROSILA! o czym nikt inny nie pomyślał, więc proponuje skończyć nagonkę na Calineczkę tak samo jak na innych użytkowników forum.. ;-) jednym słowem MILUJMY SIE xD xD

Cytat:
Kocham Calineczke, Kasiemke, Linke, Chicquite i damską reszte tego forum

Toś Romek pojechał xD ale dzięki hehe xD

Uczennica:] 
Haker

Wysłany: 2007-10-24, 21:42   

Ze co ze ja dolewam?? Ja tylko wyrazilam swoje zdanie. Jesli mi nie wolno to przepraszam :-/

Greif 

Wysłany: 2007-10-24, 22:45   

Co Wy z tym "wolno" czy "nie wolno"? Któryś raz to już widzę...

Wiadomo, że wolno, ja tylko apeluję, żebyście mieli trochę wyczucia, widzisz, że kłótnia jest, nie przemyślisz sprawy i wyjeżdżasz z jednym zdaniem, bez żadnego uzasadnienia. Zresztą nie tylko Ty...

O to mi cały czas chodzi, zamiast się zastanowić, kto może mieć rację, to "wyrażacie swoje zdanie". Nieważne, czy sprawiedliwie czy nie, czy popieracie swoje zdanie jakimiś argumentami, to Wy "wyrażacie swoje zdanie"... a potem wielce się obruszacie.

Trzeba obserwować, jak się sytuacja rozwija i nie podsycać kłótni niepotrzebnie, chyba że rzeczywiście ktoś coś przeoczył, czegoś nie uwzględnił, chcecie jakieś nowe światło rzucić na sprawę... o to mi tylko chodzi. Można coś czy kogoś popierać, ale trzeba umieć to uzasadnić. :-)

Odpowiedz do tematu