SP w Piotrowicach Strona Główna SP w Piotrowicach
Forum Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Opcja szukaj
Autor Wiadomość
Linka 
Nałogowiec
Absolwent.^^

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-05-12, 20:19   

Bez urazy, ale czy ubędzie Wam czegoś, jeżeli ktoś się powtórzy? Robicie z igły widły, "Wielką akcję sprzątania forum" rozpoczynając od tematu "Off topic". Po to jest, by można było "nabić" sobie postów. Każda gra ma przecież jakieś zasady (ustala je podobno ten, który ją rozpoczyna), więc jeżeli wszystko jest zgodne z tematem gry, to o co tyle krzyku?

słonko 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2008-05-12, 20:23   

Linka sory, ale za chwile to tu się zrobi taki bajzel, że sie w głowie nie mieści. Poza tym skoro ktoś kogoś upomina to jemu tez się upomnienie należy. A jakbym nie zwróciła uwagi to 15 razy by było to samo i ta gra by już w ogóle sensu nie miała. Sory, ale zabawa ma sens, gdy ktoś pewnych zasad przestrzega, więc skoro jeden drugiemu zwrócił uwagę, że się powtórzyło, to teraz też będę zwracała uwagę, że się powtarzają.

Linka 
Nałogowiec
Absolwent.^^

Wysłany: 2008-05-12, 20:25   

słonko napisał/a:
Linka sory, ale za chwile to tu się zrobi taki bajzel, że sie w głowie nie mieści.

Taak, tego nie da się ukryć, ale wyjaśnij mi, dlaczego zaczynasz od Offtopa? Przecież jest tyle innych wątków, w których jeden, góra dwa posty są na temat.. :]

Kubon 
Ekspert

Wysłany: 2008-05-12, 20:27   

dlaczego?? bo to o mnie chodzi... :-/

Greif 

Wysłany: 2008-05-12, 21:03   

Linka, forum ma czemuś służyć, choćby to miało być nauczenie się korzystania z opcji 'szukaj', więc nie wiem, coś taka opryskliwa? Zabawa zabawą, ale niech forumowicze się przy tym cośkolwiek nauczą, nie tylko walić bezmyślnie posty, żeby ich tylko nabić, jak twierdzisz.

Tu nie ma anarchii, jakieś zasady muszą być, i tak moim zdaniem są wystarczająco naginane a użytkownicy mają dużo swobody, więc przynajmniej Ty nie jeździj po moderatorze, no chyba że sama nim chcesz być (w co wątpię). ;-)

Do tej pory nikt się nie zgłosił na moderatora, a ktoś musi czuwać. Tak samo było z tematem obrazków. Jak już nie jest tak prosto, że się po prostu wkleja linka, to mało komu się chce brać w tym udział, no bo "po co" najpierw ściągać obrazek, potem go jeszcze raz wysyłać a dopiero potem zamieszczać linka. Lepiej od razu, prościutko, hotlinka rach ciach i niech się admin martwi i sprawdza dziesiątki postów. Jakiś umiar musi być i macie się czegoś nauczyć, nie ma lekko.

O temacie słówek z obu języków nie wspomnę, bo to już by trzeba było słownik otworzyć... w necie poszukać... itd... aż 3 osoby piszą.

Co do "wielkiego sprzątania forum", to nie wyolbrzymiajmy może... raz za czas sprawdzam swoje posty, czy zdublowanych nie ma, ale nie oszukujmy się, nie mam czasu wszystkiego posprawdzać, więc wolę reagować na bieżąco, równocześnie wspierając Słonko.
Ktoś chce pomóc?
Jak najbardziej, niech się zgłosi, a nie tylko narzeka... niech da propozycje działów, napisze coś sensownego w innych tematach niż tez dwie zabawy...

Jak mówiłem, szał się niedługo skończy, zabawy się zamkną, zostaną 3-4 osoby i znowu będzie spokój.

Linka 
Nałogowiec
Absolwent.^^

Wysłany: 2008-05-12, 21:13   

Greif napisał/a:
no chyba że sama nim chcesz być (w co wątpię). ;-)

Prawidłowo Pan przewiduje :-P

Greif napisał/a:
Co do "wielkiego sprzątania forum", to nie wyolbrzymiajmy może..

Miałam na myśli dzisiejszą akcję: wchodzę-> patrzę: temat o opcji szukania + ostrzeżenie dla Kubona, ponadto: zablokowany wątek. Czy moje wnioski są bezpodstawne? :-P

Greif napisał/a:
a nie tylko narzeka... niech da propozycje działów, napisze coś sensownego w innych tematach niż tez dwie zabawy...

WSZYSTKIE tematy typu "x czy y" mam dodane do zignorowanych, więc w nich RACZEJ nie piszę. Głównie udzielam się w tematach "Wydarzenia w szkole", "Samorząd uczniowski", "Język angielski", a ponadto WSZĘDZIE, gdzie się kogoś obraża, kłóci etc. (jak to zawsze ja :]).

Sorry, moderatorze i Panie administratorze, za spam, nieróbstwo i wtrącanie się w nieswoje sprawy i za to, że zapomniałam, że tutaj mod, admin etc. to osoba święta, której w żaden sposób zwykły "śmiertelny user" uwagi zwrócić nie może..

Serdecznie pozdrawiam! 8-) :shock:

Greif 

Wysłany: 2008-05-12, 21:41   

Linka, już kiedyś rozmawialiśmy, że za dużo sobie "przybierasz" z tego co mówię czy piszę i że rzadko (jak nie w ogóle) odpuszczasz, jak można się pokłócić...

Nie wiem, jak mam tłumaczyć, że nie tylko do Ciebie piszę, tylko do reszty forumowiczów też, a Ty dosłownie wszystko co piszę odnosisz do siebie, bez przesady może, chcesz życie stracić na kłótniach i szarpaniu się?
Chcesz pomóc, pomagaj, nie to nie, ale nie rób z siebie ofiary i nie wyjeżdżaj mi tu od panów administratorów, bo to trochę śmiesznie wychodzi.
Chcesz wyjść z twarzą, to nie wykłócaj się o każdy detal, a skoro moderator jest, to ma prawo interweniować, zwróć mu taktownie uwagę, jak masz powód, a nie bądź opryskliwa, jak już pisałem. Z tym "taktownie" to nie tylko Ty masz problem, ale pracuj nad sobą.

Linka 
Nałogowiec
Absolwent.^^

Wysłany: 2008-05-12, 22:44   

Odpuszczam :-P 8-) Na chwilę... xD

Greif 

Wysłany: 2008-05-12, 23:20   

I słusznie :-) Ja też :-P

chmurka 
Haker
Chmurka xD

Wysłany: 2008-05-13, 15:20   

ja pisałam ze nikt sie nie kapnie co do historyjki... a nie do x czy y..... ale ok.

słonko 

Wysłany: 2008-05-15, 12:40   

Kubon jak jeszcze raz dasz ten sam przykład, a nie użyjesz opcji szukaj, to dostaniesz kolejne ostrzeżenie.

Kubon 
Ekspert

Wysłany: 2008-05-15, 12:50   

<hahaha> może od Ciebie jeszcze??

chmurka 
Haker
Chmurka xD

Wysłany: 2008-05-15, 12:53   

no od niej :-P :-P

Kubon 
Ekspert

Wysłany: 2008-05-15, 12:54   

chmurka Ty to też lubisz pospamować co??

słonko 

Wysłany: 2008-05-15, 12:54   

Tak żebyś wiedział ode mnie, a jak to nie poskutkuje, to od Admina.

Odpowiedz do tematu