SP w Piotrowicach Strona Główna SP w Piotrowicach
Forum Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyniki sprawdzianu kl.6
Autor Wiadomość
Martyna =* 
Użytkownik forum

Wysłany: 2008-05-29, 15:09   

Zobaczysz Słonko, ze to co teraz piszesz jeszcze nie raz zmienisz. Ja wiem to po sobie.
Ty się dobrze uczysz, więc wiele osób będzie Ci radziło, abyś poszła do Salezjan albo do Konara. Ale to i tak twój wybór.
Pożyjesz do 3 klasy i się wszystko okaże. ;-)

Uczennica:] 
Haker

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2008-05-29, 15:20   

A ja kompletnie nie wiem gdzie chce isc... :-/

Linka 
Nałogowiec
Absolwent.^^

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-05-29, 15:21   

słonko napisał/a:
No TY tak my już nieco mniej, a poza tym już od września się trzeba jak dla mnie porządnie zastanowić, bo ja strasznie nie lubie zmieniać zdania w ostatniej chwili.

Ja od ok. 5-6 klasy SP byłam pewna na 101%, że pójdę do Salezjan na bio-chem. W takim przekonaniu wytrwałam aż do... listopada (mniej więcej) 3 gim. Później jakoś wszystko mi się odmieniło, miejsce Salezjan zajął Konar (kierunek pozostał taki sam).

Dziś, mało tego, że nie wiem, do której ze szkół zanieść podanie, to na dodatek waham sie w sprawie profilu, bo obok bio-chemu, pojawił się jeszcze bio-chem-fiz i klasa językowa.. :roll:

Nawet jeśli już w tej chwili jesteś pewna swej decyzji dotyczącej wyboru nowej szkoły, bądź pewna, że splot wydarzeń w klasie trzeciej nie raz, nie dwa narobi Ci wielkiego mętliku w głowie, w szczególności egzamin, po którym większość (wszyscy?) traci wiarę we własne możliwości (przeważnie niesłusznie) i zazwyczaj rezygnuje z wcześniej typowanych profili, gdyż wydają się one być poza zasięgiem.

Czas pokaże.. :-)

Kasiemka 
Stały bywalec
RoZmArZoNa MaLiNa x]

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-05-29, 15:47   

Martyna =* napisał/a:
Zobaczysz Słonko, ze to co teraz piszesz jeszcze nie raz zmienisz. Ja wiem to po sobie.

Oj tak... Ja zawsze mówiłam, że pójdę na profil dziennikarski albo bio-chem. Teraz ten pierwszy w ogóle nie wchodzi w grę... ;-) Pamiętam, że zawsze chciałam zostać masażystką. Dlatego, m.in. jako klasę pierwszego wyboru wybrałam bio-chem. W 3 gimnazjum często zmieniałam zdanie co do mojej szkoły i profilu. Zaledwie nie więcej jak tydzień-dwa tygodnie temu, zawrócił mi w głowie mat-geo-ang... Klasa 2 wyboru... naturalnie w konarskim... Ehh... jak widać decyzja o dalszej edukacji jest bardzo trudna. Do końca nie wiadomo na co się tak naprawdę zdecydujemy.

słonko 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2008-05-29, 15:56   

No tak, tylko ja już postanowiłam, że jak coś to po liceum wybieram się na AWF, więc musze wybrać taki kierunek, żeby mieć te kilka przedmiotów, które mi się później najbardziej przydadzą.

Wiem, że to mnie "kręci" i coś z tym związanego chce w życiu robić. Długo się zastanawiałam na co postawić. Owszem nie brałam nigdy tego, aż tak na poważnie, bo na to jeszcze mam czas, ale mniej więcej plany mam sprecyzowane.

Bo tak jak już napisałam pójdę na AWF, a jeśli nie to na coś związanego z turystyką, bo lubie geografie i mnie to interesuje. Tak, więc jeśli o mnie chodzi, to no sie okaże, ale raczej AWF.

Kicek
Użytkownik forum

Wysłany: 2008-05-29, 16:55   

no słonko widzę, że Ty plany do co najmniej 25 roku życia masz już ułożone ;-) hehe, no to pozostaje tylko życzyć powodzenia :-)

Kris 
Nawiedzony
http://lksolmex.pl

Wysłany: 2008-05-29, 19:17   

...ale każde plany mogą posypać się w 1 dzień...

Nie ,no oczywiście szczęścia życzę. :-)

Odpowiedz do tematu