SP w Piotrowicach
Forum Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrowicach

Humor - Śledzik

Greif - 2009-09-20, 17:20
Temat postu: Śledzik

faja94 - 2009-09-20, 18:11

Nie wiem czy pan wie, ale śledzika da się wyłączyć.
Greif - 2009-09-20, 20:05

Na pewno się da, tylko śmieszą mnie te łańcuszki, że niby redakcja usunie, jak wkleisz ileś tam razy jakiś tam tekst... :-D

Zresztą, mnie osobiście śledzik by w ogóle nie przeszkadzał, gdyby był na samym dole strony. :-)

faja94 - 2009-09-20, 20:10

Mi też jakby był na dole.

Ja osobiście zmieniłem style i nie mam śledzia.

Kubon - 2009-09-20, 20:47

Swoją drogą: twórcy n-k muszą być z siebie zadowoleni, że zrobili coś, co każdy chce wyłączyć... :lol:
Greif - 2009-09-20, 21:12

No właśnie, ciekawe, czemu wszyscy się tak rzucili, żeby to wywalić. Niby portal nie jest czatem, ale przecież dzieci, młodzież i czasem dorośli uwielbiają klepać w gg i inne komunikatory.

A tu nagła reakcja na "nie" :-)

Może sam wyraz "śledzik" jest wkurzający? (Mnie osobiście denerwuje)
Może rzeczywiście położenie na stronie jest niefortunne? Zasłania to co najważniejsze, czy nowe zdjęcia znajomych :-D

Ciekawa sprawa... :-)

Kris - 2009-09-22, 12:50

Greif napisał/a:
tylko śmieszą mnie te łańcuszki, że niby redakcja usunie, jak wkleisz ileś tam razy jakiś tam tekst... :-D
Mnie to rozwala po prostu... Ktoś wkleja jakiś bezsensowny kod na śledzika mający na celu go usunąć :lol:

A jak dla mnie, to jest głupota :-o

Nie wiem czy chcieli zabłysnąć takim pomysłem...? Może...
Może chcieli pokazać że umieją napisać taki chat-box...? Może...
A teraz myślę że powinni pokazać że zależy im na opiniach użytkowników n-k i powinni to usunąć... Może usuną :->

(Ale się rozpisałem ^^)

chmurka - 2009-09-24, 14:52

hahaha to zdjecie jest genialne xD :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mnie tez ten śledz denerwuje....

a jak wiecie to mi napiszcie... krok.. po ... kroku... jak go sie usuwa ;)) a nie sciegnij se program.... bo nie wiem jaki :)

Kris - 2009-09-24, 15:38

http://www.spryciarze.pl/...czyc-sledzika-1

Prosze bardzo, obejrzyj i "ZRÓB TO SAMA"! :lol:

klaudia - 2009-10-09, 18:58

Zauważyłam, że teraz to zdjęcie na nk jest bardzo znane. :mrgreen: