SP w Piotrowicach
Forum Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrowicach

Wydarzenia w szkole - Występy w remizie i w szkole

Greif - 2009-01-30, 20:27
Temat postu: Występy w remizie i w szkole
Witam,

czy ktoś mógłby napisać o ostatnich występach? Coś było w remizie chyba no i wczoraj w szkole też coś chyba było o 17.00.

Endrju - 2009-01-30, 21:52

W remizie były występy na święto górników (Barbórka), a wczoraj o 17.00 był "Wieczór wspólnego kolędowania", czy coś takiego... ;-)
Greif - 2009-01-30, 22:02

A po święcie górników nie było już nic w tej remizie?
No chyba, że były jakieś inne gościnne występy uczniów naszej szkoły...

A co do wieczoru kolędowania, to opiekunem kto tam był? P.Momot?

Endrju - 2009-01-30, 23:47

Były w remizie jeszcze występy przedszkola i poszczególnych uczniów z naszej szkoły, oraz tego chóru co wygrał konkurs piosenki patriotycznej na 11 listopada. Na zakończenie był występ "Koła Gospodyń Wiejskich" i poczęstunek dla górników. ;-)
Greif - 2009-01-30, 23:51

Aha, coś tam widziałem na naszej klasie, jakieś dziewczyny grały na fletach czy coś...
Endrju - 2009-01-30, 23:52

To już było z innej okazji tylko nie wiem z jakiej...
słonko - 2009-01-31, 08:41

Tak ten koncert co był w czwartek o 17 to opiekunem była p. Momot. Wczoraj były w remizie jakieś występy, ale jakie to nie wiem. Kubon powinien coś wiedzieć, bo on chyba tam był. No i to co w niedziele były występy w remizie, to przyniose panu te zdjęcia i filmiki, bo zgrałam już je, tylko w piątek zapomniałam pendrive do szkoły.
Greif - 2009-01-31, 14:57

Dzięki za informacje, może od kogoś wydębię kilka zdań na ten temat. Na razie mam materiał z dnia babci i dziadka klasy 1 SP, niedługo myślę że się pojawi.

Aha, i numerki przyślijcie.

Kubon - 2009-01-31, 15:12

No ja tam byłem :-P Zapuszczałem muzykę (z Dawidem Czekanem) z 3 magnetofonów ( w tym dwa się zacinały) :lol: :lol:

Nic ciekawego się nie działo. Dzieci z przedszkola tylko wyły (próbowały śpiewać) i wykonywały niekontrolowane ruchy ciałem (próbowały tańczyć), odniosłem wrażenie, ze nawet niektórym dziadkom i babciom się nudziło...

Najlepsza końcówka, kiedy roznosili placki (dobre były) i herbatę, ale nam skąpcy dali tylko po jednym.

Endrju - 2009-01-31, 17:06

Na Barbórce dostaliśmy jeszcze po czekoladzie... :-D
Kubon - 2009-01-31, 19:10

A nam nie dali :-/
faja94 - 2009-01-31, 20:19

u nas na dni dziadków talerz placków dali :lol:
Kubon - 2009-02-01, 11:21

Tak na łebka???????? :-o
Uczennica:] - 2009-02-01, 13:17

No to co już słonko coś tam mówiło:
29.01.09 r.
W naszej szkole o godzinie 17.00 odbył się koncert dla mieszkańców Piotrowic.
Wystąpił "Karmelek", zaśpiewały dziewczyny z 3 gimnazjum, uczniowie klasy 1 gimnazjum zagrali na fletach aaa i jeszcze parę dziewczyn zagrało na instrumentach ;-)

:-)

Kubon - 2009-02-01, 15:46

A teraz powiedz ilu było widzów :mrgreen:
Kris - 2009-02-01, 16:41

Cytat:
Nic ciekawego się nie działo. Dzieci z przedszkola tylko wyły (próbowały śpiewać) i wykonywały niekontrolowane ruchy ciałem (próbowały tańczyć), odniosłem wrażenie, ze nawet niektórym dziadkom i babciom się nudziło...

Hahaha Kubon ,a wam się nie nudziło?

Kubon - 2009-02-01, 18:01

Nam się nie nudziło, bo większość czasu walczyliśmy z półsprawnymi magnetofonami i jeszcze cały czas regulowaliśmy głośność, kiedy dzieci mówiły niedające się zrozumieć słowa (próbowały recytować), bo jednych prawie w ogóle nie było słychać, a inne się darły, jakby je torturowali :-P :lol:
klaudia - 2009-02-01, 18:48

Kubon napisał/a:
A teraz powiedz ilu było widzów :mrgreen:

O dziwo widzów było sporo. :-P

Kubon - 2009-02-01, 19:18

Znaczy się ilu? :-)
chmurka - 2009-02-01, 20:54

hmmmm trudno powiedziec xD xD ok 30??? Czy przesadziłam... ale w wiekszosci to byli rodzice "karmelka" xD :lol: :lol: nie było tak żle xD publicznosc była.
słonko - 2009-02-01, 21:22

No chmurka tak ok 30. Kubon tu nie chodziło o to, żeby była pełna sala ludzi. Tylko o to, żeby pośpiewać i się pokazać, że w szkole coś jest robione i są jakieś zajęcia, a nie tylko nauka, nauka i nauka. Ale skoro dla Ciebie szkoła to tylko nauka, to nie nasza wina. Jak i również nie nasza wina, że takie rzeczy Ci się nie podobają i Cię nudzą.
Greif - 2009-02-01, 23:03

Zgadzam się z Sylwią, zawsze to jakaś odmiana jest, mimo że niektórzy nie doceniają wysiłku włożonego w zorganizowanie czegoś.

W sumie, Kubon, chyba sam wiesz (skoro pomagałeś), ile wysiłku trzeba włożyć, żeby coś przygotować dla innych.

Zwróćcie uwagę na ten temat
http://zspg-piotrowice.ke...topic.php?t=346

Nie chcę tu potępiać niektórych osób, bo nie wszystkim może się podobać jakaś tam muzyka itd... zgoda.

Przeczytajcie tylko uważniej wypowiedzi Niewinnego. W tym temacie rzucił kąśliwą uwagę pod adresem kolegi ze szkoły, który gra na waltorni, a potem jeszcze zdążył odwrócić kota ogonem w odpowiedzi na moją uwagę, że źle zrobił, że nie poszedł. Wypowiedzi "Zaloguj" nawet nie chce mi się komentować.
Szczerze mówiąc z braku czasu nie odpowiedziałem i zapomniałem o tym temacie, odnotowałem z niego wtedy tylko tyle, że użytkownicy "Niewinny" i "Zaloguj" są złośliwi wobec mnie, chociaż ich nie znałem (do dziś nie wiem, kto to jest "Zaloguj").

Odnoszę się do tego teraz, bo ostatnio się dowiedziałem, kto to jest "Niewinny" i podwójnie się zdziwiłem, bo przecież on też gra na czymś w zespole, a rzuca hasła, że się nie opłaca chodzić na takie imprezy.
Nie chodzi mi tu bynajmniej, żeby go "ukrzyżować" w tym temacie, bo ludzie się zmieniają, być może po prostu nie lubi kolegi, który gra na waltorni i chciał mu dopiec poprzez tą uwagę, zignorowałem ten fakt, bo więcej się nie powtórzyło...

Zmierzam do tego, żeby się też inni wypowiedzieli, co sądzą o organizowaniu takich imprez jak koncerty i inne imprezy, np. taka w remizie, albo choćby ten festyn w czerwcu.

Moje zdanie jest takie, że należy rozwijać się w wielu kierunkach, gdy się ma szanse, a w przyszłości wybrać, w czym się jest dobry i konkretnie tą rzecz rozwijać, żeby po prostu mieć z czego się utrzymywać w życiu.

Dlatego uważam, że uczniów należy zabierać na różne imprezy, nawet gdy ci uważają, że to strata czasu. A nuż im się spodoba i stanie się sposobem na życie?

PS "Zaloguj" rzucił jedną niemądrą uwagę za dużo, więc ma wyłączone konto. Trudno, czy się komuś podoba czy nie, nie można bezkarnie sobie "pogrywać".

PS2 Temat koncertu w muzycznej zamykam, żeby nie rozbijać dyskusji na wiele tematów. Wypowiadajcie się proszę w tym.

Kubon - 2009-02-02, 08:17

Ja tam do występów w szkole dla osób spoza szkoły nie mam nic :-P Tylko śmiać mi się chce jak słyszę o tym, że próby rozpoczęły się w tym samym tygodniu, co miał być występ (no chyba, że p. Momot uznała, że nie trzeba aż tylu prób ze względu na talent :-D )

I jeszcze to (tylko JEDNO) ogłoszenie, w dodatku w szkole... Zamiast wywiesić coś choćby i na płocie szkoły albo na przystanku, żeby ktoś się mógł o tym dowiedzieć... :-)

chmurka - 2009-02-02, 18:10

Ale to wystepujący mieli sobie zaprosic kogo chca na wystep a dla mieszkanców był w niedziele. A uczniowie o tym dokładnie wiedzieli. Kto chciał sobie pospiewac wspólnie przyszedł a kto nie ma pecha musi rok poczekac xD xD :-P :-P :lol: :lol: :lol: :lol:
słonko - 2009-02-02, 19:39

Ja powiem tylko tyle. Kto chciał przyjść to i tak przyszedł. A możesz mi powiedzieć po co więcej prób, skoro już to śpiewałyśmy i gramy na okrągło. A klasa III podstawówki, też śpiewa co tydzień jak mają lekcje z p.Momot? Bo tu nie rozumiem do czego zmierzasz.

Odbiegając od tematu, to wydaje mi się Kubon, że TY też nie raz występowałeś na akademiach i miałeś inny stosunek do tego. Ale teraz odnosze wrażenie, że boisz się wyrazić swoje zdanie, bo Cię koledzy wyśmieją albo skrytykują, że masz takie zainteresowania. Ale to juz jest Twój problem.

Greif - 2009-02-02, 19:49

Kubon napisał/a:
I jeszcze to (tylko JEDNO) ogłoszenie, w dodatku w szkole... Zamiast wywiesić coś choćby i na płocie szkoły albo na przystanku, żeby ktoś się mógł o tym dowiedzieć...

Tu się zgodzę, poza tym chciałbym oczywiście wcześniej informację na stronę szkoły dać, a tu ostatni się dowiaduję, że coś jest organizowane.

Ktoś jednak patrzy na stronę, bo dziennie jest kilkadziesiąt wejść, niestety nie ma u nas "zwyczaju" podrzucać mi ogłoszeń i na stronę daję tylko to co przy okazji "wyduszę" z nauczycieli czy uczniów. ;-)

Kubon - 2009-02-03, 07:07

słonko napisał/a:
Ale teraz odnosze wrażenie, że boisz się wyrazić swoje zdanie, bo Cię koledzy wyśmieją albo skrytykują, że masz takie zainteresowania.

O jakich zainteresowaniach mówisz? Pirotechnika? Spud guny? Muzyka? Ew. ładne dziewczyny? :lol: :lol: :lol:

Endrju - 2009-02-03, 08:24

Ładne dziewczyny to już hobby... :-D
Greif - 2009-02-03, 09:09

Kubon napisał/a:
O jakich zainteresowaniach mówisz?

No, pewnie to, że występujesz na akademiach i w pewnym momencie mógłbyś się tego wstydzić. O takich zainteresowaniach mówi słonko chyba.

Kubon - 2009-02-03, 15:39

Ja zawsze byłem inny. Na szczęście jest kila osób, które to akceptują - to na nich mi zależy i z ich zdaniem się liczę.
słonko - 2009-02-03, 17:31

Kubon ja nie mówie, że ja Cię nie akceptuję. Po prostu nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Też byłeś mały występowałeś na akademiach, więc sam powinneś wiedzieć jak to jest. A tu z Twojej wypowiedzi wychodzi na to, że Ty od razu wszystko umiałeś i byłeś we wszystkim najlepszy. Oceniasz ich swoją teraźniejszą miarą, a nie miarą ich wieku i umiejętności.
Greif - 2009-02-03, 19:05

Sądzę, że sobie po prostu zażartował z przedszkolaków i tyle, ja bym już tego tak nie roztrząsał. ;-)
Uczennica:] - 2009-02-04, 23:10

Ja również :-P Kubon często ma skłonności do wyśmiewania i prowokowania. O czym ostatnio sama miałam okazję się przekonać.. :-? :-x Ale jak to "ktoś" ma w nawyku powtarzać :lol: JEST MAŁO SZKODLIWY :-P
:->

Kubon - 2009-02-05, 06:55

Te! TE! Masz coś do mojej osoby?! :-D

A poza tym to Ty zaczęłaś! :-P

Uczennica:] napisał/a:
Ale jak to "ktoś" ma w nawyku powtarzać :lol: JEST MAŁO SZKODLIWY :-P

I kto "ma w nawyku tak powtarzać"??????

Uczennica:] - 2009-02-05, 19:26

Nie ważne. :-)
Endrju - 2009-02-05, 19:37

Robicie z igły widły...
Dajcie sobie po razie i po kłopocie... :-)

Greif - 2009-02-05, 19:40

Raz! :-)
Kubon - 2009-02-05, 19:44

Ważne! No powiedzże :-) (i mnie odblokuj) :mrgreen:
Endrju - 2009-02-05, 19:49

Kubon też to przechodziłem z blokowaniem... :-D
Teraz Ją musisz przepraszać... :-D

PS Najlepiej zrób sobie nowy numer gg i pisz (sprawdzona metoda :-D )...

Kubon - 2009-02-05, 19:57

"Jeszcze przyjdzie koza do woza" :-D (Już dwa razy przyszła) :-P :lol:

A tak z ciekawości, pozwól, że zapytam, za Cię blokła? :->

Endrju - 2009-02-05, 20:01

To jest forum publiczne... więc nie powiem :-D
Kubon - 2009-02-05, 20:35

To mi na GG napisz :-D
Uczennica:] - 2009-02-06, 09:46

Hej hej :!: :!:
Co się tu dzieje? :shock:

Jak sobie fikacie to macie tego konsekwencje :-P

Nie będę się z wami ciaćkać :!: :->

Nie umiecie ze mną kulturalnie i po ludzku porozmawiać, tylko jakieś aluzje to wiecie ( :arrow: Endriu!). Peszek :mrgreen:

Endrju - 2009-02-06, 15:01

Kubon wkurzyłeś Ją... :-D
Na gg Ci nie napiszę, bo potem powie że Ją obgadujemy... :-P