SP w Piotrowicach
Forum Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrowicach

Wydarzenia w szkole - Zakończenie roku szkolnego 2007/2008

Greif - 2008-06-20, 12:44
Temat postu: Zakończenie roku szkolnego 2007/2008
Witam,

mam trochę czasu, więc krótka relacja.

Występ klas trzecich mnie zaskoczył, oczywiście pozytywnie, bo nie o wszystkich akcjach wiedziałem. :-)
Prezentacja była genialna (podkład muzyczny super dobrany) :-) Hehe, chyba nie wszyscy z klasy widzieli wcześniej zdjęcia... :-D W ogóle jakoś tak się smutno zrobiło :-P przy tym oglądaniu, przypomniało mi się pożegnanie mojej poprzedniej klasy, gdzie też "się rozmazało" parę osób. ;-) (patrz: galeria)

Część artystyczna w ogóle była bardzo rozbudowana, brawa dla artystów, gratulacje dla Darka za "mixy" i obsługę sprzętu. :-)
Fajny występ klas drugich, Marta pięknie zaśpiewała, przy żegnaniu znowu się kilka osób rozmazało. :-)
Szkoda, że potem więcej czasu w klasie nie było i trochę na wariackich papierach te formalności trzeba było robić. Uczciwie nie zdołałem klasy pożegnać, tylko kilka osób zostało na sam koniec. No nic... trudno.

Zakończenie klas 4-6 i 1-3, to popis przede wszystkim Krisa, który ma talent aktorski i wczuł się świetnie w rolę. W ogóle te dwa przedstawienia (po zamianie aktorów) były super zaprezentowane, szkoda, że nie było więcej dekoracji tylko. Klaudia była czarownicą chyba, też fajnie zagrała, oczywiście obydwa "kapturki". :-) i książę, który zrobił furorę tymi kilkoma hasłami. Ciekawe, czemu te osoby nie zaglądają na forum, Kris, musisz je przekonać, w gimnazjum trzeba już coś napisać na forum. ;-)

Ogólnie byłoby super, gdyby nie zgrzyt na końcu części gimnazjalnej, po prostu kilka osób chciało zademonstrować, jacy to są "dorośli" i po odebraniu papierów, przed szkołą zapalili papierosy. Dzięki szybkiej i stanowczej reakcji dyrektora poniosą dotkliwe konsekwencje a dla innych będzie to przestroga, że jeszcze nie wszystko wolno po wyjściu za bramkę szkoły...

Poza tym jednym incydentem było bardzo miło (i słodko ;-) ), życzę udanych wakacji, dobrego wypoczynku i bezpiecznego powrotu (jednak) we wrześniu. ;-)

PS. Mam trochę zdjęć, ale proszę cierpliwie czekać na pojawienie się ich w galerii, dla mnie koniec roku jeszcze nie nastąpił.

Kris - 2008-06-20, 13:58

:-) Mam nadzieje że się spodobał nasz występ :-) :?:
Greif - 2008-06-20, 15:01

No jak widać wyżej. Przepraszam, jeśli kogoś pominąłem, graliście super i mieliście fajne stroje, chyba trochę ciepło było co poniektórym, hehe...
Kris - 2008-06-20, 15:10

Dziękuję uprzejmie w imieniu klasy i swoim.

@Pani B.Momot też mi tak powiedziała ... nie wiem czy to prawda ale dziękuję.

Mi szczególnie podobał się występ Pieknego Księcia :-)

słonko - 2008-06-20, 15:27

No ja powiem, że mi się też wszystko strasznie podobało, mam na myśli gimnazjum, bo podstawówki nie widziałam.

Piosenki, które śpiewali też były super, bardzo mi się wszystko podobało. Tylko troche za długo to trwało, dyrektor to trochę przedłużył.

A jakieś zdjęcia mam, więc postaram się je panu w najbliższym czasie dostarczyć, chyba przez e-maila.

Myśle, że wszyscy spotkamy się cali i zdrowi we wrześniu.

Udanych wakacji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ps Kris nie zapomnij o mnie z Matim....

Kris - 2008-06-20, 15:29

No oczywiście :!:
Przyjeżdża w Niedziele.
Wpadniemy :-)

Kasiemka - 2008-06-20, 15:34

słonko napisał/a:
Myśle, że wszyscy spotkamy się cali i zdrowi we wrześniu.

Niestety nie wszyscy :-(

Kris - 2008-06-20, 15:36

No,zawsze można się spotkać poza szkoła prawda :?:
Kasiemka - 2008-06-20, 15:38

No niby tak, ale to nigdy nie będzie to samo... Nigdy nie zejdziemy się wszyscy! ;-( ehhh... fajna ta szkoła jest ;-)
Kris - 2008-06-20, 15:43

Też prawda... eh no musi wam być smutno ... ;-)
Qundzia XD - 2008-06-20, 16:23

i jest :-( my w tym składzie spędziliśmy ok. 9 lat i te ost. 2 tygodnie wtedy dopiero zorientowaliśmy sie że to juz koniec niestety :-( jeszcze ta prezentacja była świetna :-(
A o incydencie z paleniem papierosów słyszałam i nawet widziałam tą całą akcje ale to właśnie są nasi chłopcy :-/
Kasiemka jeszcze na ognisko zostało choc wiadomo że to juz nie to samo ( o ile w ogóle uda sie zorganizować) :-?
Co prawda będziemy Was odwiedzać w sql i to nie jednokrotnie ;-)
A pan po mimo różnych "akcji" z nami mamy nadzieje (przynajmniej ja) że będzie pan nas wspominać i będą to miłe wspomnienia :?:
a uczniowie też mam taką nadzieje :-D
pozdr ;-)

Uczennica:] - 2008-06-20, 16:47

Was sie poprostu nie da zapomniec :mrgreen: Oj ja tez sie poplakalam dzis :cry:
Nie chce żebyście odchodzili :cry: To już nie bedzie to samo :-(

Qundzia XD - 2008-06-20, 16:52

No dzięki ;* jakieś słowa otuchy ;-D
Kris - 2008-06-20, 17:34

No macie racje,takiego drugiego rocznika nie ma ... póki my nie będziemy w 3 GIM 8-)
Qundzia XD - 2008-06-20, 17:58

taaa Kris nas nic nie pobije tylko nasz rocznik jest niepowtarzalny (zbuntowany) xD
Uczennica:] - 2008-06-20, 18:03

tak zgadzam się z Qundzią :-) chyba nawet nasz rocznik Wam nie dorówna :-/
chmurka - 2008-06-20, 18:07

no nie pobije :):) mi moze troche bedzie brakowało (ale nie wszystkich :mrgreen: :mrgreen: ) po wakacjach my "rzadzimy" ale was nie pokonamy =)=) chociaz mój rocznik tez nie jest taki zły :-)
Qundzia XD - 2008-06-20, 18:40

twój tzn?? wiesz dla każdego jego klasa jest najlepsza ;-D ale coz tu sie dziwić?? ;-?
Kris - 2008-06-20, 19:17

Zobaczymy 8-)
słonko - 2008-06-20, 20:23

Nasz, czyli 1993. Eh za niektórymi osobami będzie tęskno, a za niektórymi nie. Ale eh mi już jest na samą myśl, że za rok czeka nas to samo smutno i źle. Co będzie za rok wole nie wiedzieć.
Greif - 2008-06-20, 20:31

Ja będę. :-P
chmurka - 2008-06-20, 20:52

ja sie boje.... ;/;/ ja nie chce skonczyc tej sql... wole tu zostac , chociaz jest w tej szkole pare "wad" pzez które chce juz isc :mrgreen: :mrgreen: ale one sa takie małe :-) mój czyli tak jak juz napisano 1993....
Kaś xD - 2008-06-20, 20:57

No to ja się teraz rozpisze... :lol:

Całe zakończenie mi się bardzo podobało...nawet nasz występ ;P trochę się baliśmy,że nie wypali,ale jednak się udało ;-) W końcu nam zawsze się udaje :-) (ok dość tych skromności) wszystko było piękne,ale jednak naszego dzieła-prezentacji nic nie przebije... była po prostu idealna...i było tak jak miało być wzruszyła do łez... O sobie w tej kwestii wiele nie powiem, bo po prostu Ryczałam jak głupia...
no ale myślę,że wszyscy mnie rozumieją! Jest za czym i za kim!! Ta szkoła na prawdę jest wspaniała i to smutne,że po 9 latach nagle musimy się rozstać :-( :-( i to właśnie teraz gdy wszyscy się tak zżyli... :-( :-(
Mam jednak nadzieję,że nikt tutaj o nas nie zapomnieć!! Prawdą jest to,że NAS nie da się zapomnieć... będzie mi tego wszystkiego brakować i jeszcze nie raz zatęsknię!!

Co do Waszych wypowiedzi to powiem,że racją jest to,że drugiego takiego rocznika nie będzie :-( :-(

PO PROSTU 1992 I WSZYSTKO JASNE !!!!

Wszystkim bardzo dziękuję za lata spędzone tutaj, za te gorsze i szczególnie za te wspaniałe chwile!! Wspomnień mamy mase i mam nadzieje,że kontakt sie nie zmieni !!Dziękuje za piękne pożegnanie choć nie wiele pamiętam tak płakałam ;-)

Forum mam zamiar nadal odwiedzać i nie tylko to,bo Was też w sQl xDD !!!

To już jest koniec nie ma już nic
jesteśmy wolni, możemy iść... :-( :-(
Szkoda,że nie spotkamy się już we wrześniu wszyscy razem :-(

chmurka - 2008-06-20, 21:03

no tak szkoda.... ale kazdy to musi przezyc..... bedzie smutno, i jeszcze raz smutno... :-/ .
wy robiliscie tyle szumu a teaz bedzie cisza....
chyba ze ktos zechce was zastapic ale pewnie im sie to nie uda... hehe :-D :-D :-/

wasze wystapienie było genialne!!!!
podobało mi sie "ich troje" hehe :mrgreen: :mrgreen:
inne "mowy" tez były super :-D :-D

przeyjemy zobaczymy jak ten rok bedzie wygladal bez was :lol: :lol:

moze nie bedzie tak zle...

Uczennica:] - 2008-06-21, 09:05

Może... :roll:
Qundzia XD - 2008-06-21, 09:14

Dla Was źle nie będzie xD w koncu wy tu zostajecie tylko my...
Myszka my na pewno kontakt bedziemy utrzymywać...juz mamy za sobą pierwsze spotkanie (wczoraj) tylko nie wszyscy byli ale i tak było genialnie xD
następne juz nie bawem ;*
A osoby ktore zostały musicie sie potarac aby na dyskoteki do was mogłuy przychodzić absolwenci :* xD

Kaś xD - 2008-06-21, 11:43

no ja się zgadzam z Pati... :-( najgorzej dla nas...
co do spotkań to mam nadzieję,że na następnym będę!! ;-)

aa dyskoteki to ja już Ci przewodnicząca (chmurka) mówiłam!!! masz nam to załatwić xDD hehe :***

Qundzia XD - 2008-06-21, 12:31

no my musimy być na waszych dyskotekach po mimo sprzeciwów nauczycieli <LOL>
I po mimo tych wszystkich łez jakie wylalismy to i tak widomo że bedziemy was odwiedzac (czesto) az bedziecie miec nas dość (czasami):P wiadomo że niektórzy maja wstęp wzbroniony na 3 miesiace ale pozniej nasza byłą sql tez odwiedza :-D

chmurka - 2008-06-21, 13:49

no moze bedziecie mogli przychodzic "legalnie" w co wątpie :-D :-D ale "nielegalnie" moze tez wam sie uda przyjsc :roll:
Kaś xD - 2008-06-21, 18:03

Chmurka jak pogadasz z Panem dyrektorem to na pewno się zgodzi ;-) jest w porządku i na nas się zgodzi ;) jak się go ładnie poprosi :-P i TWOJA W TYM GŁOWA!! liczymy na Ciebie:**
Qundzia XD - 2008-06-22, 09:41

Wałsnie liczymy :lol: a nielegalnie to czemu by nie na pewno nikt sie nie zorientuje :mrgreen: :mrgreen:
Kasiemka - 2008-06-22, 18:26

Jakie spotkanko było? ;-) to chyba jakies kameralne było bo nic nie wiedziałam :-D albo miałam nie wiedzieć :-D ;-) W sumie to pare osóbek z byłej 3 B wczoraj szalała :-D tzn. siedzieliśmy i gadaliśmy o duchach, a później baliśmy sie nawet własnego głosu... :-D :-P ale było super! :-D

Buziaki 1992 :***

Qundzia XD - 2008-06-22, 19:37

a to my sie spotkalismy na boisku (smialismy sie że dopiero co soe zegnalismy a tu znów sie witamy) też było kilka osób głównie z 3 b :lol: a wy kiedy sie spotkaliście?? :roll: a to spotkanie nie było zaplanowane samo wyszło :-P
Kasiemka - 2008-06-22, 21:23

No nasze tak samo :-D ja sie spotkałam tylko z Darią a tu potem taka banda się zebrała :-D my wczoraj (tj. sobota) :-D
Qundzia XD - 2008-06-23, 07:28

aha ale powiem szczerze że takie nie zapowiedziane spotkania najlepiej wychodzą :-D tylko gdyby wieksze towarzystwo sie zebrało :roll: ale i tak jest jeszcze nieźle ;-D
Kaś xD - 2008-06-24, 09:49

Hehe ;-) :DD: co do spotkań to wczoraj mieliśmy takie jedno xDD :mrgreen:
szanowna nasza Qndziaa miała urodzinki :D:D
w planach było girls party ale <lol2> potem się zamieniło xDD
:-P chłopcy też się przyplątali xDD :-D
ale i tak było super,bo to w końcu urodzinki naszej Pati !!! :-P
Sto lat Kochana:******** ;-)
a w środę chyba ognisko...??;> :-P

Qundzia XD - 2008-06-24, 13:22

Aha dzieję xD a co do ogniska to czy nie wiadomo czy sie uda zorgnizować :roll: fajnie by było :D a może dzisuaj jakaś powtorka wczorajszych wrażen?? :D:P
Linka - 2008-06-30, 23:12

No pięknie.. Linki nie ma, to "Myszy" harcują :-P Aż się boję pomyśleć ile mnie ominęło, ale cóż... chyba będę musiała Wam to wybaczyć ;-)