SP w Piotrowicach
Forum Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrowicach

Wycieczki rowerowe - Rajd MOSiR'u - 21.06.2008

Greif - 2008-06-15, 00:55
Temat postu: Rajd MOSiR'u - 21.06.2008
http://www.mosir.oswiecim...ualnosci&ida=62
Cytat:
X RODZINNY RAJD ROWEROWY

W roku bieżącym Rajd odbędzie się 21 czerwca i przejedzie trasą Oświęcim - Gromiec - Oświęcim.
Start nastąpi o godzinie 10.30 na parkingu na Bulwarach a zakończenie przewidziane jest na godzinę 16.00 na stadionie MOSiR.

Wszyscy uczestnicy Rajdu biorą udział w loterii w której przewidziano wiele atrakcyjnych nagród, m.in.
jednodniowe zwiedzanie Wenecji lub Wiednia dla 2 osób - ufundowana przez Biuro Podróży Com-Tour
bilet w dwie strony linii Sindbad dla 1 osoby do Niemiec lub krajów Beneluxu
zaproszenia do kawiarni, restauracji
sprzęt AGD,
rowery górskie, trekkingowe
itp.

Poza loterią, uczestnicy Rajdu mają okazję wziąść udział w konkursach organizowanych na mecie Rajdu, m. in.
na najmłodszego uczestnika Rajdu,
na najmłodszego który przejechał sam trasę,
na najstarszego uczestnika Rajdu,
na najliczniejszą rodzinę,
na największą liczbę posiadanych koszulek z dotychczasowych Rajdów.

Na mecie Rajdu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu będą znakowali rowery. Przy znakowaniu wymagane będą następujące dokumenty: dokument tożsamości oraz dokument potwierdzający własność roweru.

Koszulki i bilety będzie można kupić od poniedziałku 16 czerwca 2008r. w następujących punktach:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Oświęcimskie Centrum Kultury
Salon Rowerowy na Zaborzu (D. Tokarz)
Sklep AS BEN ul. Jana Bosko
Recepcja Hotelu Olimpijski

Cena biletu wynosi 8 zł w tygodniu przedsprzedaży, natomiast w dniu Rajdu 10 zł.

Uczestnicy Rajdu w cenie biletu mają zapewnione: koszulkę, zabezpieczenie techniczne i medyczne, ubezpieczenie NW, napoje chłodzące, gorący poczęstunek oraz możliwość udziału w loterii i organizowanych konkursach na mecie Rajdu.

Serdecznie zapraszamy!!!

Jeszcze dopisali coś takiego:
Cytat:
REGULAMIN

1.Cel imprezy:
- rozwijanie aktywności sportowej ogółu mieszkańców;
- upowszechnianie kolarstwa jako formy rekreacji i aktywnego wypoczynku;
- integracja społeczności lokalnej.

2.Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
32-600 Oświęcim, ul. Legionów 15

Współorganizatorzy:
Komenda Hufca ZHP Oświęcim
Libiąskie Centrum Kultury

3.Termin i miejsce:
okolice Oświęcimia, 21 czerwiec 2008 r.
trasa długości 31,5 km

4.Zabezpieczenie trasy:
4.1Trasę RRR zabezpiecza organizator przy pomocy komitetu organizacyjnego, wolontariuszy, służb porządkowych przy współpracy policji, straży miejskiej, ochotniczej straży pożarnej
4.2Osoby zabezpieczające przebieg trasy są oznaczone:
- koszulkami w odmiennym kolorze z dużym napisem na plecach ORGANIZATOR.

5.Zasady uczestnictwa:
5.1W RRR mogą uczestniczyć wszyscy chętni posiadający sprawny rower wyprodukowany pomiędzy 1775 a 2007 r.
5.2Każdy uczestnik RRR musi posiadać kartę rowerową lub inny dokument upoważniający do kierowania rowerem na drogach publicznych.
5.3Dzieci nie posiadające karty rowerowej mogą brać udział w RRR jedynie pod opieką rodziców lub wyjątkowo innych osób pełnoletnich ponoszących pełna odpowiedzialność za dziecko.
5.4Wszystkich uczestników RRR obowiązuje przestrzeganie przepisów kodeksu drogowego oraz poleceń organizatorów wyróżnionych dodatkowo koszulkami rajdowymi w odmiennym kolorze z napisem "ORGANIZATOR" na plecach. Ponadto służbami porządkowymi są strażacy z ochotniczych Straży Pożarnych z okolic Oświęcimia.
5.5W czasie startu na całej trasie, a także w czasie zakończenia uczestników obowiązuje kulturalne, sportowe zachowanie, nie zaśmiecanie otoczenia, pogoda ducha i pomoc wszystkim innym współuczestnikom RRR.
5.6Trasę należy pokonywać w zwartej grupie; uczestnikom nie wolno wyprzedzać pojazdu pilotującego i nie powinni zostawać w tyle za pojazdem zamykającym rajd.
5.7Obowiązkiem każdego uczestnika jest pokonanie całej trasy RRR w otrzymanej od organizatora koszulce.

6.Świadczenia organizatorów:
6.1 Każdy uczestnik RRR jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków.
6.2 Organizator zapewnia bezpieczny przebieg trasy - włącznie z zatrzymaniem ruchu drogowego na wybranych odcinkach na czas przejazdu RRR oraz obecność lekarza.
6.3 Organizator zapewnia pomoc przy pokonywaniu przeszkód terenowych oraz tempo jazdy dostosowane do możliwości KAŻDEGO uczestnika.
6.4 W momencie zapisu każdy uczestnik otrzyma koszulkę rajdową oraz kupon konkursowy.
6.5 Na półmetku każdy uczestnik otrzyma od organizatorów napój, a na mecie gorący posiłek i napój.
6.6 Organizator zapewnia pomoc serwisu rowerowego, w wypadku awarii roweru uczestnik rajdu pokrywa koszty części zamiennych a serwis wymienia bezpłatnie.
6.7 Dla osób słabszych kondycyjnie jest możliwość skorzystania z dowozu do mety rajdu minibusem. Minibus będzie oczekiwał na 4 km II etapu.

7.Zgłoszenia:
7.1 Zgłoszenia przyjmowane są wraz z wpisowym w wysokości 8 zł w wyznaczonych punktach miasta na kilka dni przed rajdem oraz w dniu rajdu od godziny 8.00 do 9.30 na starcie w cenie 10 zł.
7.2 W przypadku wyczerpania koszulek w przeddzień RRR sprzedaż w dniu Rajdu nie będzie organizowana.
7.3 Wpisując się na listę uczestnik swoim podpisem potwierdza zapoznanie się z niniejszym regulaminem, zobowiązuje się do jego przestrzegania oraz wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych przez organizatorów rajdu w zakresie koniecznym do obsługi RRR.
7.4 O wpisaniu na listę decyduje kolejność zgłoszeń, co jest podyktowane m.in. ilością przygotowanych koszulek itp.
7.5 Osoby biorące udział w Rajdzie bez biletu i koszulki nie są uczestnikami RRR.

8. Przewidywany harmonogram RRR:
8.00 do 9.30 - przyjmowanie zapisów
10.30 wyjazd na trasę (I etap) Oświęcim - Gromiec - długość 18,55 km
13.00 - 14.00 odpoczynek tzw. półmetek na stadionie w Gromcu
14.00 - wyjazd na trasę (II etap) Gromiec - Oświęcim długość 12,95 km
od 16.00 udział w festynie na mecie na stadionie MOSiR, ul. Legionów 15

9. Zasady udziału w konkursach:
9.1 W konkursach na mecie mogą brać udział wszyscy uczestnicy, którzy przestrzegali na trasie postanowień niniejszego regulaminu. W szczególności pozbawione tego prawa będą osoby które na trasie wyprzedzały wóz prowadzący, powodowały zagrożenie dla bezpieczeństwa innych uczestników, zaśmiecały trasę rajdu i jej otoczenie.
9.2 Rozstrzygnięte będą na mecie konkursy na podstawie dowodów tożsamości m.in.:
- na najmłodszego uczestnika jadącego samodzielnie (na podstawie dokumentów potwierdzających datę urodzenia);
- na najmłodszego uczestnika imprezy (na podstawie dokumentów potwierdzających datę urodzenia);
- na najstarszego uczestnika imprezy (na podstawie dokumentów potwierdzających datę urodzenia);
oraz wiele innych zabaw i konkursów.
9.3 Na mecie wśród uczestników rozlosowane będą wszystkie nagrody rzeczowe.
9.4 W konkursach i losowaniu mogą brać jedynie udział osoby obecne na zakończeniu imprezy. Po trzykrotnym bezskutecznym zaproszeniu do odbioru nagrody, nagroda rozlosowana będzie powtórnie.
9.5 Uczestnik RRR w przypadku wylosowania nagrody nie uczestniczy w dalszej loterii.
9.6 Nagrody główne losowane są po zakończeniu loterii i biorą w nich udział ponownie wszyscy obecni uczestnicy RRR.

PLAN TRASY: Oświęcim - Gromiec

- parking Bulwary (Oświęcim) - 10.30
- ul. Bulwary, ul. Przeczna (Oświęcim)
- ul. Królowej Jadwigi (Oświęcim) - 10.35
- ul. Zaborska (Oświęcim) - 10.40
- ul. Jezioro (Zaborze) - 10.50
- ul. Porębska, ul. Wadowicka (Poręba Wielka) - 10.55
- ul. Grottgerówka, ul. Sośnina, ul. 1-go Maja (Poręba Wielka/Włosienica) - 11.17
- ul. Fabryczna (Włosienica) - 11.32
- ul. wzdłuż wysypiska, na oczyszczalnię ścieków (Oświęcim Dwory) - 11.33
- ul. Nadwiślańska (Dwory) - 11.50
- ul. Przysiółek Bajcarki (Dwory II) - 11.57
- wał Dwory - 12.04
- kładka nad Wisłą (Dwory/Gromiec) - 12.10
- wał Gromiec - 12.45
- ul. Nadwiślańska (Gromiec) - 12.47
- ul. Traugutta (Gromiec) - 12.54

PÓŁMETEK NA STADIONIE

PLAN TRASY: Gromiec - Oświęcim

- Wyjazd ze stadionu (Gromiec) - 14.00
- ul. Traugutta (Gromiec)
- ul. Nadwiślańska (Gromiec) - 14.01
- wał (Gromiec) - 14.10
- kładka (Dwory II) - 14.12
- wał (Dwory II ) - 14.47
- ul. Przysiółek Bajcarki (Dwory II) - 14.53
- ul. Nadwiślańska (Dwory II) - 15.00
- ul. Zwycięstwa (Dwory) - 15.21
- ul. Koszykowa (Dwory) - 15.28
- ul. Wysokie Brzegi (Dwory) - 15.32
- ul. Szpitalna (Oświęcim) - 15.37
- ul. Spokojna (Oświęcim) - 15.42
- ul. Krasickiego (Oświęcim) - 15.45
- ul. Górnickiego (Oświęcim) - 15.51
- ul. Zamkowa (Oświęcim) - 15.53
- kładka Oświęcim - 15.55
- ul. Legionów (Oświęcim) - 15.56
Łącznie 31,5 km

Trzeba się wybrać po bilet i koszulkę do Rowerlandu, pisze się jeszcze ktoś?
Cytat:

Romek - 2008-06-15, 08:49

To pytanie? Są może jakieś zniżki dla młodzieży??
Kris - 2008-06-15, 09:35

No,to kto jedzie :?:
Kasiemka - 2008-06-15, 10:23

Greif napisał/a:
Na mecie Rajdu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu będą znakowali rowery. Przy znakowaniu wymagane będą następujące dokumenty: dokument tożsamości oraz dokument potwierdzający własność roweru.

Hmm... :-/ To jest konieczne? Bo szczerze powiedziawszy przejechałabym się... tylko nie wiem gdzie taki dokument jest od mojego złomiku... :-|

Greif - 2008-06-15, 10:48

Na każdym rajdzie znakują, ale KTO CHCE, więc możesz się nie przejmować. :-)
Kasiemka - 2008-06-15, 17:51

ufff... :-) :-D To jade :-) o ile mi coś nie wyskoczy... mam nadzieje ze nie... świetnie by było :-)
Greif - 2008-06-17, 15:39

Noo, ja już koszulkę i kuponiki mam :-)
Są 4 kupony:
- loteria
- napój
- pomoc medyczna
- posiłek

Niestety nie mam ulotki z trasą rajdu. :-(

słonko - 2008-06-17, 16:26

No no prawie koszulka pod kolor czapeczki z naszego rajdu :lol: :lol:
Greif - 2008-06-17, 17:47

Czapka to podstawa, na pewno założę na rajd :-)

Ciekawe, kto od nas pojedzie...

słonko - 2008-06-17, 18:04

Będzie pan promował już na następny rok, jak będzie :lol: :lol:
Greif - 2008-06-17, 19:17

Zanosi się na to, że festyn będzie co roku organizowany, ale wracając do tematu, ciekawe, kto się odważy jechać na ten rajd. :-)
Romek - 2008-06-17, 19:56

Aż w oczy kłuje...jak będzie pogoda jade se jutro bilet kupić.
Kasiemka - 2008-06-17, 22:17

Szymon a jak Cie ładnie poprosze to kupisz mi tez :-D ?
Romek - 2008-06-18, 06:47

Spoko.
Greif - 2008-06-19, 12:46

Myślę, że rajd się uda, bo pogoda ma być fajna. :-)

http://pogoda.onet.pl/0,3...cim,miasto.html
http://pogoda.wp.pl/miast...1201184,mi.html

Kris - 2008-06-20, 13:01

No,dobrze by było.
Ja też jadę :-)

Greif - 2008-06-20, 13:36

Hmm... dzwoniłem do znajomych z Polanki, z którymi byłem rok wcześniej, czy jadą.
Niestety jakieś wesela czy inne prace im powypadały, więc raczej sam pojadę.

Pytanie teraz, czy Wy jedziecie sami, czy mam poczekać i pojedziemy razem?
Ten kto jedzie, niech napisze tutaj.

Ja jak pojadę, to przez Polankę na pewno, koło Kaśki gdzieś 9.10-9.15 bym był. W godzinę spokojnie zajedziemy na te Bulwary, tylko muszę wiedzieć, czy czekać i na kogo.

Tak "na zaś" mogę powiedzieć, że absolutnie nie będę miał pretensji, jeśli zechcecie sami jechać, w swoim gronie, ale oczywiście jak wyrazicie wolę, to dołączę z przyjemnością. ;-)

Kris - 2008-06-20, 14:05

Mi to obojętne.
Jeszcze z panem nie jechałem ,mogę się przejechać.

Zależy jak będzie chciała Kasia i Roman...

Wolałbym jechać przez Przeciszów -->Włosienice ale jak pan chce 8-)

Kasiemka - 2008-06-20, 14:37

A ja bym chciała jechać z Panem :-) Ostatnie chwile z moim wychowawcą... :-) super! :-)
Kris - 2008-06-20, 14:38

Jak tam chcecie :-)
Romek - 2008-06-20, 14:44

No to doleje oliwy do ognia, ZA!
Btw, pytałem w szkole to bez odezwu.

słonko - 2008-06-20, 14:46

Bo p. Milowski musi mieć napisane, tak mi ostatnio powiedział, że słowo mówione do niego nie dociera. :mrgreen: :mrgreen:
Kris - 2008-06-20, 14:48

Aha, spoko ... :lol:

No to...9.10-9.15 koło Kasi domu :?:

Romek - 2008-06-20, 14:48

Jak pisałem to mi zachowanie obnizyli...
Greif - 2008-06-20, 14:48

Romek, w szkole, to ja nie wiedziałem, jak się nazywam, teraz coś mi ćwierka, że ktoś coś przebąkiwał o zorganizowanej grupie, czy jedziemy itd... ale no wybaczcie, miałem trochę więcej na głowie niż Ty...

Poza tym, nie wiedziałem, czy ci z Polanki jadą, teraz wiem, że będę sam, a w grupie raźniej i można się podzielić obowiązkami, jedni przynoszą posiłki, inni pilnują miejsca.
Aparat też biorę.

Romek - 2008-06-20, 14:49

Z barku laku i Piotrowice dobre.
Kris - 2008-06-20, 14:51

TO 9.15 :?:
Greif - 2008-06-20, 15:24

Kasiemka napisał/a:
Ostatnie chwile z moim wychowawcą

Ostatnie? No coś mnie ostatnio w kolanie strzyka, ale chyba jeszcze trochę pociągnę... :-P
słonko napisał/a:
słowo mówione do niego nie dociera

Nawet jak dotrze, to nie uznajcie, że będę pamiętał, od tego jest forum, PW, Shoutbox, czy w ostateczności GG. O zbyt wielu rzeczach naraz myślę, żeby pamiętać poszczególne prośby uczniów (chociaż zdarzają się wyjątki, hehe...) :-)
Kris napisał/a:
Wolałbym jechać przez Przeciszów -->Włosienice

Wybieram zawsze trasę z mniejszym ruchem samochodów, poza tym przez Włosienicę jest dalej, a musimy dotrzeć na 10.30, bo inaczej sobie będziemy mogli zrobić piknik nad Sołą, a nie jechać w rajdzie.

A nie daj Boże, ktoś gumę złapie, to co? Na 10.30 musimy dojechać bez kombinowania, z powrotem zawsze możemy jechać inną trasą, jak tylko dacie radę...

Kris - 2008-06-20, 16:36

OK.
Ale 9.15 NAPEWNO :!: :?:

Romku jak co to do mnie dzwoń :!:

No,też ma pan racje
Cytat:
Wybieram zawsze trasę z mniejszym ruchem samochodów, poza tym przez Włosienicę jest dalej, a musimy dotrzeć na 10.30, bo inaczej sobie będziemy mogli zrobić piknik nad Sołą, a nie jechać w rajdzie.

Greif - 2008-06-20, 19:41

No to tak:

Będę koło domu Kasiemki o 9.15, czekam max. do 9.25 na maruderów.

Co zabrać (oprócz SPRAWNEGO roweru):

1. Kartę rowerową
2. Koszulkę (oczywiście na sobie mieć)
3. KUPONY na rajd
4. Czapkę (ja biorę tą z festynu, tam będzie mnóstwo jednakowo wyglądających ludzi, po czapce możemy się szybciej znaleźć, jakby co...)
5. Pelerynę, albo coś przeciwdeszczowego
6. Z pół litra picia. ;-)
7. Trochę drobnych
8. Zabezpieczenie roweru, jak macie. Chodzi o kabelek na kluczyk albo szyfr. Na stadionie zepniemy rowery
9. Komórki (naładowane)
10. Chusteczki higieniczne.

To na razie tyle, rozumiem, że pojadą oprócz mnie jeszcze: Kris, Romek i Kasiemka, tak? Paulina wyjeżdża chyba, nie?

Martyna =* - 2008-06-20, 19:56

Tak Linka dzisiaj wyjechała na wczasy. :-P
Greif - 2008-06-20, 19:57

Martyna, też jedziesz?
Martyna =* - 2008-06-20, 20:02

Raczej nie xDD
Kubon - 2008-06-20, 20:11

Greif napisał/a:
No to tak:
Co zabrać (oprócz SPRAWNEGO roweru):

6. Z pół litra picia. ;-)

Haha... Pół litra... hmm... Powodzenia w takim razie życzę (w dojechaniu do końca)... :lol: :mrgreen:

Greif - 2008-06-20, 20:14

Kubon, nie jedziesz? :-P
Kubon - 2008-06-20, 20:43

Aaa... nie mam biletu ani koszulki... :-P
Romek - 2008-06-20, 21:02

Można kupic na miejscu, a jakąś koszulke moge Ci pożyczyć coby nas psy nie goniły.
Greif - 2008-06-20, 21:29

W dniu rajdu kosztuje to 10,-zł, a przed rajdem 8.
Kasiemka - 2008-06-20, 21:40

Ok o 9.15 przy moim domu ;-) a co do Pana strzykaniu w kolanie... to... hmm... myślę, że może bardziej nie chodzi o to, że Panu się cos stanie a raczej, że nie będzie już dużo takich okazji ;-) W końcu nie będziemy mieć teraz takiego dobrego kontaktu jak do tej pory :-D tak to zawsze mogliśmy się dogadać w szkole itd. ;-) A tamn zresztą Pan doskonale wie o co chodzi a ja się tłumacze :-D :mrgreen: ;-)
Greif - 2008-06-20, 23:24

No widzisz, jaka domyślna jesteś ;-) Dbaliście przez 3 lata o mnie, teraz muszę sobie radzić sam... ;-)

Co do rajdu, to w pierwszym poście dopisałem to co oni dokleili na stronie MOSIR'u do komunikatu o rajdzie, czyli regulamin i przebieg trasy.

Długość ma wynieść 31,5 km. :-)

Kubon - 2008-06-21, 07:22

Hmm. Kasiemka, a gdzie Ty mieszkasz?? Może bym sie przejechał tylko muszę sie do Was dołączyć :-P
słonko - 2008-06-21, 07:47

Od pomnika w dół, taki duży żółty dom, a przed nim altanka. Przed Pauliną a za Iwoną.
Kasiemka - 2008-06-21, 07:48

Hmmm... Na granicy Piotrowic z Polanką ;-) najlepiej umów sie z chłopakami ;-) Wtedy trafisz (chyba ;-) )
Kubon - 2008-06-21, 07:55

Kurde no dobra... jakoś <może> trafię... a karta konieczna??
Kris - 2008-06-22, 08:53

Rajd odbył się.
Dla mnie było bomba.

Trochę słońce mnie spiekło ale może być ... ;-)

Romek przejechał coś 70 KM
Ja około 65... ;-) :->

CZEKAM NA INFORMACJE O RAJDZIE ZATORA :-)

Greif - 2008-06-23, 01:51

Witam,

zrobiłem 67,7 km.

Trasa poniżej (wg mojego licznika wyniosła 34,1 km):

Pogoda dopisała, też mnie piekły ręce trochę na mecie. Szkoda, że więcej osób nie było, niech żałują. Może w przyszłym roku się wybiorą... :-)

6 lipca następny rajd, tym razem w Zatorze, będzie osobny temat.

PS LCK to Libiąskie Centrum Kultury

Kris - 2008-06-23, 07:52

Hehe zdjęcie pan robił aparatem tej mapki :-D :?:

No ja też mam taką nadzieję.

słonko - 2008-06-23, 10:49

Ja widziałam jak niektórzy wracali z rajdu, w tych zielonych koszulkach. A w tą sobotę był również rajd w Brzeszczach i też mieli zielone koszulki tylko jaskrawe, a nie tak jak MOSiR ciemne.
Greif - 2008-06-23, 14:52

Źle się dogadali, bo jakby był tydzień różnicy między tymi rajdami, to każdy by miał więcej uczestników.
słonko - 2008-06-23, 14:59

No co prawda to prawda, nie wiem ile miał uczestników rajd na MOSiR, ale w Brzeszczach z tego co widziałam to było ich dość trochę.
Kubon - 2008-06-23, 15:50

Na MOSiRze było nas coś ok. 1200 ;-)
Greif - 2008-06-24, 22:20

Sądząc po biletach, to powinno tyle być, ale jakoś mniej wyliczyli... trasa też była dłuższa niż podali.

Nowa informacja na stronie MOSIR'u:
Cytat:
W X Rodzinnym Rajdzie Rowerowym wzięło udział 1056 osób. Rajd przejechał trasą Oświęcim - Gromiec - Oświęcim, która liczyła 31,5 km.

Na mecie na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przygotowano konkursy na najstarszego uczestnika, najmłodszego uczestnika, najmłodszego uczestnika, samodzielnie pokonującego trasę, największą liczbę posiadanych koszulek z dotychczasowych rajdów, dla najliczniejszej rodziny oraz na hasło rajdu.

Konkursy:
Najstarszy uczestnik - Pan Jan Kosek (31.08.1922r.)

Najmłodszy uczestnik - Marta Guzik (03.05.2007r.)

Najmłodszy uczestnik, który sam przejechał trasę - Szymon Barnowski (28.01.2004r.)

Największa liczbę posiadanych koszulek:
Marika Henryk - 10 koszulek
Chrząścik Anna - 10 koszulek

Najliczniejsza rodzina - rodzina Przewoźnik/Augustyn - 11 osób
Przewoźnik Maksymilian - tata
Przewoźnik Helena - mama
Przewoźnik Jacek - syn
Przewoźnik Mirosław - syn
Przewoźnik Monika - wnuczka
Przewoźnik Katarzyna - wnuczka
Augustyn Katarzyna - córka
Augustyn Jarosław - córka
Augustyn Adam - wnuk
Augustyn Arkadiusz - wnuk
Augustyn Andrzej - wnuk

Hasło Rajdu:
I miejsce - Wojciech Dudek
"Czy to pierwszy czy dziesiąty
Rajd Rodzinny jest ogromny!
Czy Jubileuszowy czy też nie
wszyscy dobrze bawią się"

II miejsce - Jerzy Boba
"To wspaniale, że tyle ludzi
w taki sposób sie nie nudzi.
Na rowerach pokonują trasę,
uśmiechając sie i odpoczywając czasem,
bo to X Jubileuszowy Rowerowy Rajd Rodzinny
najwspanialszy, jak żaden inny."

III miejsce - Daria Chechelska
"Dziesiąty raz
dajemy w gaz
na Rajd Rodzinny ruszamy
i pyszną grochówkę wcinamy."

http://www.mosir.oswiecim...ualnosci&ida=62

Romek - 2008-06-25, 06:41

Słyszałem coś o rajdzie w Przeciszowie(kojenym), prawda to? Może mojemu informatorowi sie miejscowości pomyliłi i o Zator chodziło?
słonko - 2008-06-25, 08:52

No raczej się nie pomyliły, bo w Przeciszowie jest kolejny rajd, jakoś 13 lub 14 lipca, dokładnie nie pamiętam.
Kris - 2008-07-04, 09:29

słonko napisał/a:
No raczej się nie pomyliły, bo w Przeciszowie jest kolejny rajd, jakoś 13 lub 14 lipca, dokładnie nie pamiętam.

Ehh szkoda że mnie nie będzie :-/

Greif - 2008-08-01, 00:54

Na stronie MOSIR'u pojawiły sie zdjęcia

http://www.mosir.oswiecim...zialu=42&929678