SP w Piotrowicach
Forum Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrowicach

Szkolna Rada Uczniowska - Gazetka - ważne!

Linka - 2008-05-08, 15:14
Temat postu: Gazetka - ważne!
Ostatnio pojawiła się propozycja, by wydać kolejny numer gazetki szkolnej. Ci, którzy mają poprzedni numer, zapewne zauważyli, że z tyłu było coś takiego jak "Wasza strona". Wtedy, z racji tego, że był to 1st numer, ta strona była pusta. Tym razem planujemy tam zamieścić "coś od czytelnika", czyli:
- pozdrowienia
- życzenia (wszelakie)
- ogłoszenia (kupię, sprzedam, zamienię, oddam w dobre ręce etc.)
- i inne

Jeżeli macie ochotę, by "coś od Was" zostało zamieszczone w gazetce, dostarcznie do mnie (do wtorku najpóźniej!) przygotowane teksty, w takiej formie, w jakiej chcielibyście, by zostały opublikowane. Mogą zawierać buźki etc.

Waszym zadaniem jest też zadbanie o poprawność ortograficzną tekstu, który chcecie opublikować (my za to nie odpowiadamy). Każde ogłoszenie będzie podpisane WYBRANYM PRZEZ WAS nickiem (chyba, że anonim :-P ).

Jak już wspomniałam, na dostarczenie tego macie czas do wtorku 13.05.
Obojętne jest mi to, czy wyślecie je na mojego e-maila (pfraczek@o2.pl), gg (9047363), czy też przyniesiecie mi na kartce w szkole. NIE PISZCIE POD TYM POSTEM!

Jeżeli macie jakieś pytania, piszcie w tym temacie, ale wydaje mi się, że już wszystko zostało powiedziane.

Czekam ;-)

Greif - 2008-05-08, 15:28

Ja podziwiam Was, że macie zapał robić tą gazetkę, szkoda że więcej osób się nie przyłączy.
Linka - 2008-05-08, 15:30

Im więcej osób, tym więsze zamieszanie. Poza tym, jakoś radzimy sobie w czwórkę. No chyba, że chce się Pan do nas dołączyć :-)
Greif - 2008-05-08, 16:00

Spoko, mogę błędy poprawiać. :-)
słonko - 2008-05-08, 17:07

Pan i poprawianie błędów, słabo to widzę :lol: :lol:
chmurka - 2008-05-08, 17:33

a ja widze :-P
chmurka - 2008-05-08, 17:36

no widzisz słonko jest nas więcej :-P
Linka - 2008-05-08, 17:57

Ale Wy macie problemy.. szok! Nawet taki temat musicie zasr*ć spamem! :evil:

Skończcie z tymi żałosnymi postami (przynajmniej tutaj), bo temat jest ważny, gdyż chcemy jak najszybciej uporać się z tą gazetką.

Wiem, że znowu wychodzi, jaka ja to nie jestem wredna itp., ale sami powiedzcie, czy to nie jest denerwujące? Ktoś oferuje swoją pomoc, a Wy widzicie tu oczywiście kolejną okazję do spamowania. Jeżeli macie mało postów, to piszcie w tematach z działu "Off topic", a nie tutaj, bo podobnie jak i wcześniej Krisa i Kubona, zaczyna mnie to drażnić!

chmurka - 2008-05-08, 17:59

dobra dobra... :evil:

[ Dodano: 2008-05-08, 18:03 ]
i sorry linka ze sie odzywam!!! i nie mów od razu ze to szpan. :evil: :evil: juz nie bedziemy ci przeszkadzac!!!

Linka - 2008-05-09, 12:27

Proponuję, by zakończyć tą pustą rozmowę, bo widzę, że dalej nie rozumiesz, o co mi chodzi x]

Jeśli chodzi o gazetkę, to zapomniałam dodać, że żartobliwe teksty mile widziane ;-)

Kris - 2008-05-09, 19:03

chmurka napisał/a:

[ Dodano: 2008-05-08, 18:03 ]
i sorry linka ze sie odzywam!!! i nie mów od razu ze to szpan.

Fajne,możesz tam coś dodać żeby Ci uczniowie którzy mają internet zajrzeli na forum.Taki mały pomysł ale kilka osób może wejdzie.

Chmurka ten szpan to był dobry

Linka - 2008-05-09, 20:04

Kris napisał/a:
Fajne,możesz tam coś dodać żeby Ci uczniowie którzy mają internet zajrzeli na forum.Taki mały pomysł ale kilka osób może wejdzie.

Loose :-)