SP w Piotrowicach
Forum Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrowicach

Wydarzenia w szkole - Wyjazd do szkół średnich

Greif - 2008-04-24, 12:47
Temat postu: Wyjazd do szkół średnich
Witam,

no i jak, opłaca się jechać czy i tak już wszystko wiedzieliście wcześniej?

Jak Was przyjęto w szkołach, był jakiś komitet powitalny, który Was oprowadzał po szkole, czy po prostu ogólne zdziwienie, co tu robicie?

Która szkoła miała najciekawszą prezentację?

Kaś xD - 2008-04-24, 13:13

hmm...
Ogólnie było spoko tylko troche nudno xD Wiele nowości sie nie dowiedziałam rzcaej ;P

Zaskoczona jestem niezbyt miło salezjanami... olali to,żę przyjechalism... nawet nie pokazano nam szkoły, bo jak stwierdził Pan, nie można przeszkadzac w lekcjach :-/ wywłuczyli nas po warsztatach i np. My dziewczyny nie znalazłyśmy tam niczego dla siebie interesujacego :-> jak dla mnie to zobaczylismy tylko straszny syf w warsztatach i jakieś maszyny, które sa dla mnie czarna magia

Najwieksze zainteresowanie naszymi odwiedzinami wykazał ekonom i konar :D:D tam moznabyło sie sporo dowiedzieć

W ozetach jednak zobaczylismy najwiecej ciekawego, bo i pokaz tanca, i sztuk walki, zarowno lekcje szkolne jak i samodzielne organizowanie sobie czasu przez uczniów ;-)

Podsumowaniem tej wyprawy jest mysl,że gdyby polaczyc poziom nauczania w konarze z atmosfera i zabawa w ozetach to moznaby mowic o szkole marzen xD :lol: :-P

Linka - 2008-04-24, 13:17

Więc tak: moim zdaniem wyjazd był udany. Zwiedziliśmy kolejno:
- Chemik- fajnie (najlepsze było wejście do klas w trakcie lekcji :mrgreen: )
- Salezjanie - nieźle, ale troszke inaczej to sobie wyobrażałam, oprowadzono nas tylko po wartsztatach..
- Ekonom - to samo, co we wcześniejszej prezentacji.
- Budowlanka- prezentacja ok, ale reszta bez komentarza :-P
- Ozety - trafiliśmy akurat na dni otwarte i było super! :-)
- Konar -zdecydowanie najlepiej. Pani dyrektor opowiedziała właściwie wszystko, co mnie interesowało. Konar rlz ;-)

Greif napisał/a:

Jak Was przyjęto w szkołach, był jakiś komitet powitalny, który Was oprowadzał po szkole, czy po prostu ogólne zdziwienie, co tu robicie?

Generalnie, wszyscy się nas spodziewali. Nie było komitetów powitalnych, zawsze mieliśmy jakiegoś przewodnika i zawsze był to nauczyciel.

[ Dodano: 2008-04-24, 14:18 ]
Kaś xD napisał/a:
np. My dziewczyny nie znalazłyśmy tam niczego dla siebie interesujacego :->

No wiesz?! A obrabiarki skrawające?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-P :-D

Kaś xD - 2008-04-24, 14:25

ahh... no Linka <lol> zapomniałam o naszym zawodzie "OBRABIARKI SKRAWAJACE " Xd TO ZDECYDOWANIE COŚ DLA MNIE ;);) :-D :lol:
Linka - 2008-04-24, 18:37

Ha.. czyli będziemy chodzić do jednej klasy! :mrgreen: Nie wiem jak Ty, ale ja ciągle się jeszcze waham, czy wybrać technikum, czy może szkołe zawodową :?: :roll: ( :-D )
Kaś xD - 2008-04-24, 20:08

Noo ja właśnie też mam ten dylemat xD :lol: ale chyba skłonie sie do technikum jeżeli mnie przyjma <lol2> :mrgreen: Hahahaa
Linka - 2008-04-24, 21:22

Wiesz.. też nad tym myślałam, ale później doszłam do wniosku, że to aż 4 lata, a zawodówka tylko 2! :-D
Kaś xD - 2008-04-25, 08:09

noo <lol> nie wzielam tego pod uwage :lol: :mrgreen: trafne :P :-P
Kasiemka - 2008-04-25, 11:33

Mi też się podobało ;-) ogólnie dużo chodzenia. Podczas tego wyjazdu zmieniłam zdanie o "ozetach". Byłam zdzwiona i zaskoczona...i to pozytywnie ;-) Ale nic nie pobije "Konara"... Jak dla mnie jest to szkoła moich marzeń...! Świetni ludzie, uczniowie, nauczyciele i daje mnóstwo perspektyw i możliwości. Po prosty "only Konar" ;-)

A co do obrabiarek... to... mmm... xD ;-)

Kaś xD - 2008-04-25, 12:06

noo Kasiu xD ale w Konarze nie maja takich Booskich obrabiarek <hahaha> ale sie z Toba zgodze co do zdanie o Konarze :P:P :-P :-P :-)
Greif - 2008-04-25, 12:14

Życzę niemca z p.Świderskim. ;-)
Kaś xD - 2008-04-25, 13:22

ja juz co nieco o tym Panie słyszałam xD ale mnie to nie przeraza xD Po lekcjach z Panem to sam Pan wie xD <hahaha> :mrgreen: nie no zartuje;) bedziemy je na pewno jescze miło i z utęsknieniem wspominac :-P ;-)
Kasiemka - 2008-04-25, 20:00

Ja raczej stawiam na francuski...chociaż jeszcze nie wiem ;-)
Linka - 2008-10-03, 23:21

Greif napisał/a:
Życzę niemca z p.Świderskim. ;-)

Pudło. :-P Niemca mam z p.Bugajską. :-D